Wpis z mikrobloga

@owsikalfred

u mnie 3 dzien dostarczają paczkę dla miraska który mieszka nir cale 5 km odemnie. Jak bym wiedział że będą takie cyrki to sam bym włożył ta paczkę do paczkomatu docelowego


Nie wiem jak teraz, ale w zeszłym roku działało to tak, że kurier i tak by ją odebrał do oddziału a potem przywiózł spowrotem
@owsikalfred:

u mnie 3 dzien dostarczają paczkę dla miraska który mieszka nir cale 5 km odemnie. Jak bym wiedział że będą takie cyrki to sam bym włożył ta paczkę do paczkomatu docelowego

To akurat nic nadzwyczajnego, paczki nie są wożone paczkomat-paczkomat. Tylko paczkomat nadawcy > sortownia nadawcy > sortownia odbiorcy(o ile jest to inna sortownia niż ta z której wychodzi) > paczomat odbiorcy. Kurier nie sortuje paczek które odbiera, tylko zgarnia
@girlsjustwannahavefun gość co prowadzi tu sklep mówił, że w inposcie zawsze jest odmowa odszkodowania jak zniszczą nawet jak kurier poskacze po paczce, jak chcesz coś dostać to musisz się sądzić. Raczej bym nie miał dużych nadziei, że kontakt z nimi cokolwiek da oprócz większej ilości nerwów.
@Zgrywajac_twardziela: potwierdzam, paka szła z Poznania. Aczkolwiek z tego co pamiętam miała jakieś problemy z aktualizacją statusów, bo stresowałam się, że utknęła w mojej sortowni i nie chciała z niej wyjść, a ona już w miedzyczasie dawno była w drodze do Twojej sortowni i bardzo się zdziwiłam, jak dostałam info, że już została włożona do paczkomatu odbiorcy. XD
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka:

potwierdzam, paka szła z Poznania. Aczkolwiek z tego co pamiętam miała jakieś problemy z aktualizacją statusów, bo stresowałam się, że utknęła w mojej sortowni i nie chciała z niej wyjść, a ona już w miedzyczasie dawno była w drodze do Twojej sortowni i bardzo się zdziwiłam, jak dostałam info, że już została włożona do paczkomatu odbiorcy. XD

A to ciekawe, bo u mnie statusy się aktualizowały na bieżąco jak na