Wpis z mikrobloga

@Voltaire: ja owinelam grubą tasmą, a na wierzch papier - zawsze robilam tez streczem ale w tym roku nie zrobilam tgo. ogolnie oceniam, ze paczka bbyla zabezpieczona dobrze. wypchana po brzegi, tak, zeby nic nie latalo. no nic czekam na kontakt z oddzialu napisalam jjuz im kilka emaili xD
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Ja wyslalem normalnie kurierem, doszla cala. Moj Mikolaj wsadzil karton z paczka do wielkiego kartonu wypchanego zapychaczami i calosc jebnal srebrna tasma, paczka przyszla zdeformowana, ale w srodku nietknieta. Sam walilem wypelniaczy, ciasno popakowalem i poowijalem wszystko, wzmocnilem karton. Nie da sie zaufac, firma moze byc spoko ale w czyje rece wpadnie paczka nie wiesz. Współczuję..
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun pracuje na sortowni, jest #!$%@? jakich mało, pracujemy w zimnie, bez żadnych przerw, muszę chodzić do toalety, żeby grzać sobie ręce ciepłą wodą, takie rzeczy się zdarzają, czasem jakiś zjeb wyśle olej w kartonie i ten karton się rozdupczy i zalewa inne paczki, czasem ktoś źle zapakuje klocki hamulcowe i wypadają z kartonu gniotąc inne kartony, czasem takiego uszkodzenia nie da się przewidzieć tym bardziej teraz w takim gorącym okresie….
  • Odpowiedz
@goodbadbye: ja to wiem, domyslam sie i naprawde współczuje tego zapierdzielu. ale ten protokół jest lakoniczny, zdjecie nic nie mówi mi i po prostu wkurza mnie to czekanie nie wiadomo na co. brak kontaktu też mnie wkurza. chcialabym wiedziec cos ie wydarzylo. wydalam duzo pieniedzy na te paczke, a moj odbiorca czeka...
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun wiem, że jak u nas robią takie protokoły to też robią zdjęcie tak, żeby było widać etykietę bo podobno tak musi być, ale jeszcze jedno jest całej paczki, wiec faktycznie lipa, do tego są gotowe formułki jakie się wkleja do meila wiec pewnie dlatego tak to wyglada jakby było zrobione na #!$%@?
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun lipton, ale może zawartość jest nietknięta tylko karton, takie coś też się zalicza do uszkodzenia i groźnie brzmi, poproś o zwrot do nadawcy, tylko ciekawe czemu rozerwany jest, bo zalanie to zrozumiem, pełno imbecyli wysyła jakieś płyny, oleje do samochodów, ostatnio nawet widziałam śledzie w occie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz