Wpis z mikrobloga

Dobra opcja do zakupów #bitcoin #kryptowaluty #eth etc za złotówki przelewem z jakiegoś Polskiego banku w 5 minut lub (kartą większe prowizje).

Raczej do średnich zakupów 1000 - 25000 zł ale i mniejszych, można zasilić począwszy od złotówek poprzez wise.com elixirem instant i z wise.com € wymieniając po bardzo korzystnym kursie, wytransferować środki przez SEPA instant € na € na wirexapp.com

Mam 4 miejsca wolne na przelew za darmo z PLN > EUR do 500 € jeśli ktoś chce. Kurs wymiany jest PLN > EUR jest jeden z najlepszych w UE, Praktycznie to samo co na #revolut

#bitcoin #kryptowaluty można kupić w 5 min gdy jest już zrobiony KYC.

Jeśli zakładasz konto na wirex, również napisz do mnie na PW #wirex #wirexapp

Zamienia z automatu i pobieranie krypto które są wybrane na koncie karty (karta do płacenia wirex). Można ustawić btc, euro, gbp, dolara, eth, arbitrum, avalanche,tether, nano XNO. stellar XLM jest bardzo tani w wymianie i bardzo tani w wysyłaniu małych kwot. np na binance :D do waszego ulubionego kasyna. Większe kwoty najlepiej wytransferować ltc lub bitcoinem.

Karta debetowa masterka i wirtualna.
Wypłata LTC pokazało mi się 19 zł. Wymiana była tania i nawet po dobrym kursie.
Wypłata BTC nie zdążyłem sprawdzić :D Prawdopodobnie jest tam nadal 0.0005 BTC fee za TX
Za darmo fiat deposit and withdrawal.
250 aktywów.
Oprocentowanie depozytów, z bonusem oszczędnościowym do 12%... chciałbym to potwierdzić.
Cashback (Cryptoback) 8 % ale trzeba wykupić u nich token za prawdopodobnie 0.2 BTC żeby uzyskać taki %, można mniejszy. Cryptoback oddają w BTC.
Od 10€ premium opłata na miesiąc, w tym 3 % Cryptoback.

Może kogoś zainteresuje z #gielda
plaisant - Dobra opcja do zakupów #bitcoin #kryptowaluty #eth etc za złotówki przelew...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-14 023729

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Gdyby ktoś chciał BTC równowartość 25 $ to dają gratis na nexo z zaproszenia. Również dobra platforma jak na teraz jednak trzymać tam na % nie zamierzam. Wirex był daleko od upadku jak Nexo.
Na wirex nie blokują konta z byle powodu. Jeśli nic nie pierzesz to bardzo dobrze działa.

@kamil-wasniewski trzymasz jeszcze coś na nexo? Ja z rok tam nie byłem. Ładnie to wygląda.
  • Odpowiedz
  • 0
@watss prze revolut lub wise.com mają elixir to takie instant PLN zamiast instant € w Polsce. Niestety żaden bank w PL nie obsługuje instant SEPA € więc to co wyżej. revolut wise.com zen lub na konto walutowe i na cinkciarz.pl lub Walutomat.pl ale nie bezpośrednio
  • Odpowiedz