Wpis z mikrobloga

zderzenie z rzeczywistością... ile może kosztować kosz na śmieci? 6-7 dyszek - tak obstawiałem
w oszołomie jakieś tragiczne po 200 pln :O
amazon BASIC + kosz - 100$ .... to nie szukam jakiejś bardziej zaawansowanej wersji pudła na śmieci jak tak

castorama akurat ma jakąś promocję... no żeby kosz na śmieci na promocji kupować

no nic jutro idę odebrać - zrobiło się z tego wydarzenie bo za 300 to ja chce jakichś emocji :D

#zycie #dom #mieszkanie
  • 5
@drinkIT jak bierzesz jakiś metalowy z pedalem czy innymi bajerami to się nie dziw. Zwykły plastykowy kosz curvera 50 L to jakieś 50 zł, a jak chcesz się bawić w coś bardziej bajeranckiego to trzeba więcej wyłożyć. Ja na zalando widziałem kosze za 400 zł, ale to już takie naprawdę wypasne i markowe :D
@drinkIT: Witamy w urządzaniu mieszkania... Tak jest ze wszystkim praktycznie - jeżeli nie chcesz mieć rzeczy wyglądających jak tanie chińskie badziewiaki to często musisz dopłacić extra i to grubo extra.
Dlatego jak ktoś mówi że można mieszkanie urządzić za grosze to podchodzę do tego zawsze z dużym sceptycyzmem (bo na papierze oczywiście się da, ale by całość była urządzona ze smakiem to jednak trzeba przynajmniej część elementów wyposażenia doinwestować)