Wpis z mikrobloga

Zwróćcie uwagę hejtery uwagę na jeden fakt, z całej tej kambodżańskiej menażerii, tylko dwóch gostków ma i prowadzi samochód, Michał z Nakupendy i łysy zwany bezosem kumpel foliarza(obecnie po za Kampuczą). Pomijając fakt, że auta w tym raju dla żulików, są horrendalnie drogie to trochę światła na temat rzucił @kapitan-azja

ednoślady do pojemności 125 cc nie wymagają posiadania prawa jazdy. Jest ono wymagane tylko powyżej tej pojemności (chociaż przepis niezbyt jasno określa czy jest to 125 cc i powyżej czy tylko powyżej 125 cc). Miejscowi jeżdżą na prowincję, bo tam jest łatwiej zdać. Obcokrajowcy mogą „walidować” Prawo Jazdy ze swojego kraju tylko w Phnom Penh, po przejściu prostych badań medycznych i zdania testu teoretycznego oraz egzaminu praktycznego na placu manewrowym. Ja „walidowałem” swoje prawo jazdy na motocykl oraz samochód z manualną skrzynią biegów kilka lat temu i wiele razy od tamtego czasu słyszałem od naszych rodaków, że obcokrajowiec może je „kupić”. Po tej deklaracji prosiłem aby potwierdzili mi czy znają kogoś takiego. Nigdy nie uzyskałem twierdzącej odpowiedzi. Zawsze tylko słyszano.

Na moim kursie było 27 osób a egzamin zdały tylko 2 osoby (Brytyjczyk i ja), z czego na motocykl zdawałem tylko ja :)

Kambożule, oczywiście po za brakiem kasy, są za głupi by zdać egzamin

#raportzpanstwasrodka
  • 14
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: No to podyskutujmy, choć dobry serial oglądam to zrobię sobie przerwę,

że prawko można kupić?Pewnie można jak się zna ludzi,

Cytowałem kapitana azję , zapewne nie czytałeś, więc ponownie zacytuję

wiele razy od tamtego czasu słyszałem od naszych rodaków, że obcokrajowiec może je „kupić”. Po tej deklaracji prosiłem aby potwierdzili mi czy znają kogoś takiego. Nigdy nie uzyskałem twierdzącej odpowiedzi. Zawsze tylko słyszano.

Idziemy dalej

czzemu bej nie ma auta
@ptakdodo ale czego ty nie rozumiesz? Czemu powielasz bzdury, że bardzo drogie? Tylko dla biednych prostych roboli są bardzo drogie. Expata co zarabia dobrze, spokojnie je kupi i nie kosztują milionów. Khmer24.com tam masz aukcje i oferty.
ale czego ty nie rozumiesz


@MWittmann: Ja nie rozumiem? Ja? Co ja #!$%@? napisałem?

Czemu powielasz bzdury, że bardzo drogie

Kolejny któremu czytanie ze zrozumieniem sprawia kłopoty, ja wyraźnie napisałem:

auta w tym raju dla żulików, są horrendalnie drogie to

Dla żulików, a nie expatów, kambożuli czyli aktorów tego uniwersum tagowego.
Czego Ty nie rozumiesz? Ludzie, spokojny wieczór z dobrym serialem(1670, tytuł) mi #!$%@?ście tą kretyńską dyskusją, kończę i może wrócę