Wpis z mikrobloga

Co prawda pakę otrzymałam już wczoraj, ale z recenzją musiałam się powstrzymać, bo takie rzeczy, to trzeba na spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach #wykopaka, także w trzeciej trafiłam na wspaniałą parę, która przygotowała dla mnie doskonałą, pięknie spersonalizowaną pakę. Tym razem jednak miałam podwójne szczęście i trafiła mi się wersja shiny Nadawcy - trafiłam na #rozowypasek! Spójrzcie tylko na to #pokapake, jakie wspaniałości przygotowała dla mnie Mikołajka @Burczan! ()

Unboxing tegorocznej Wykopaki rozpoczęłam od lektury bardzo ciepłego, uroczego listu w całości napisanego odręcznie (zazdroszczę tak eleganckiego charakteru pisma) ozdobionego kaktusiarskimi naklejkami. Cała paczka była nimi oklejona (naklejki rzuciły mi się w oczy podczas stalkowania tagu i już wtedy miałam ogromną nadzieję, że to paka do mnie XD) i od samego początku zastanawiałam się, jak odzyskać je bez uszczerbku, bo od razu się w nich zakochałam. Mirabelka chyba to przewidziała, bo we wnętrzu paki znalazłam cały pakiet tych słodkich kaktusów. Na pewno znajdę dla nich jakiś użytek, na przykład przy katalogowaniu moich roślin. (◡)

Po lekturze listu sięgnęłam po spisaną osobno listę prezentów, na której @Burczan wyszczególniła wszystkie upominki i wyjaśniła, dlaczego trafiły do paczki. W ten sposób stałam się dumną posiadaczką:
Funko Pop! Czarnoksiężnik z Angmaru - bo chciałam zostać Nazgulem, a po co być zwykłym, jak można od razu być królem? Bardzo podoba mi się ten tok myślenia. ʕʔ Jak tylko uporam się z rozpakowywaniem książek z kartonów, postawię go na honorowym miejscu, by strzegł książek Tolkiena. Piękny dodatek do mojej stale rosnące kolekcji figurek, jestem w nim kompletnie zakochana.
Szkicownika i zestawu ołówków o różnej twardości mojej ulubionej marki KOH-I-NOOR - prezent idealny tym bardziej, że mam w planie od wiosny zacząć szkicować w plenerze, a ten format szkicownika i poręczny zestaw ołówków będzie jak znalazł do torby.
Breloczka do kluczy Lego Kaktus - który już ozdobił klucze do nowego mieszkania. Świetnie komponuje się z breloczkiem z zeszłorocznej Wykopaki od @xReapeR (ten z logo Cerberusa niezmiennie noszę przy sobie). Uwielbiam takie drobne bzdurki przy kluczach, im więcej tym lepiej.
Przypinek kotkusów, czyli uroczych hybryd kotów i kakti! Trzy fantastyczne emaliowane pinki, które z dumą włączę do mojej infantylnej kolekcji broszek i przypinek, która docelowo ma składać się z elementów na każdą okazję, pogodę, święto czy dzień roku. Będą pięknie wyglądać obok motylowej broszki, którą podarował mi mój pierwszy Mikołaj @Bekovsky. ()

Paczkę uzupełniała piłeczka dla kotów, która wydaje dźwięki ćwierkających ptaków (na szczęście dźwięki wydaje tylko podczas ruchu XD, kitku zachwycone); herbata sencha kaktusowa (dziś będę ją degustować, ale już teraz stwierdzam, że pachnie obłędnie) i Pocky z matchą w nawiązaniu do Japonii, która ciągle jest obecna gdzieś tam w moim życiu; kwaśne słodyczki, bardzo kwaśne i toksyczne, czyli idealne; wreszcie coś, co sprawiło radość również mojemu mężowi - ostre sosy, osobiście przygotowane przez @Burczan. W liście wspomniałaś, że Twoją pasją jest gotowanie i to zdecydowanie czuć, sosy są przepyszne i zadowoliły mojego prywatnego, domowego chillihead’a, który jest bardzo wybrednym smakoszem. Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli okazję spróbować czegoś, co wyszło z kuchni tej Mirabelki, to polecam, można brać w ciemno. ( ʖ̯) Nie zabrakło w paczce także Michałków rasistowkich oraz ikonicznej pietruszki, która perfekcyjnie dopełnia całości.

Życzę Ci droga @Burczan wesołych świąt, spokoju ducha, kreatywności w kuchni, wielu okazji do testowania nowych przepisów i składników, zdrowia i udanych górskich wypraw, no i oby Twoje przyszłe mieszkanko budowało się bez opóźnień, żebyś jak najszybciej mogła zacząć się nim cieszyć. ʕʔ Dziękuję Ci za przepiękną paczkę, przyniosła mi naprawdę dużo radości i po raz kolejny utwierdziła w przekonaniu, że #wykopaka jest wspaniałą zabawą, w której ludzie autentycznie pragną podarować trochę bezinteresownej radości drugiej osobie. Już nie mogę doczekać się przyszłorocznej edycji. ()
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Co prawda pakę otrzymałam już wczoraj, ale z rece...

źródło: wykopaka 2023

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Właśnie dlatego pisałam Ci, że żyjemy w symulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka Bardzo się cieszę, że paka się spodobała, bo miałaś w opisie tak dużo niesamowitych punktów zaczepienia, że aż przykro mi było, że nie mogę się odnieść do wszystkich ()
Rasistowskich michałków trochę poskąpiłam i wrzuciłam tylko tak symbolicznie, bo nie byłam pewna, czy są dozwolone i
  • Odpowiedz