Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehhh mirasy, jestem w związku 4 lata, wiadomo czasem mieliśmy lepsze i gorsze chwile ale wszystkie problemy staraliśmy się rozwiązywać na bieżąco, tak ogólnie to jestem w miarę szczęśliwy w związku i kocham swoją dziewczynę. Jest tylko jedno ale, ja chce mieć dzieci, moja dziewczyna kilkukrotnie mówiła że raczej nie chce albo że nie wie. Nie ukrywam że jest to dla mnie ważna kwestia i z jednej strony wiem, że jeśli różnimy się w tak ważnej kwestii to prędzej czy później ten związek i tak nie będzie mieć sensu, a z drugiej strony boję się rozstać żeby nie wyrządzić jej bólu.

#zwiazki #dzieci #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: szczerze? im szybciej się rozstaniecie tym lepiej :) ja się rozstałam ze swoim po prawie 6 latach, On chciał purchlaka, ja nie chciałam - było dużo rozmów i w końcu doszliśmy do wniosku, że to dalej nie ma sensu - jasne, pobolało trochę z początku, ale zaraz mijają dwa lata i jest już jak najbardziej okej, wszystko przerobione w głowie :)

a robienie czegoś "na siłę" dla drugiej osoby, jeśli
@mirko_anonim: skoro nie chce mieć dzieci to jej się to raczej na 90 procent nie zmieni powinniście się rozstać ty znajdź taka która chce a ona niech szuka takiego który nie chce , broń boże jej nie zmuszaj jak laska nie ma instynktu macierzyńskiego to później nie będzie tego dziecka kochać albo będzie się znecac mówić mu "że zniszczyło jej życie "
Jak ktoś dzieci nie lubi to koniec i basta
@mirko_anonim: to jest podstawa przegadanie takich rzeczy. Jeśli nie jesteś w stanie odpuścić tej kwestii to się ewakuuj, bo nie masz prawa wymagać od drugiej osoby, żeby ona zmieniła swoje podejście. Tak samo ona MOŻE odpuścić i zmienić zdanie, ale nie ma prawa wymagać od ciebie, abyś ty je zmienił. Tutaj trzeba żyć w zgodzie ze sobą, dziecko to nie pokój, który przemalujesz za rok, zostanie z Wami na zawsze -