Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehhh mirasy, jestem w związku 4 lata, wiadomo czasem mieliśmy lepsze i gorsze chwile ale wszystkie problemy staraliśmy się rozwiązywać na bieżąco, tak ogólnie to jestem w miarę szczęśliwy w związku i kocham swoją dziewczynę. Jest tylko jedno ale, ja chce mieć dzieci, moja dziewczyna kilkukrotnie mówiła że raczej nie chce albo że nie wie. Nie ukrywam że jest to dla mnie ważna kwestia i z jednej strony wiem, że jeśli różnimy się w tak ważnej kwestii to prędzej czy później ten związek i tak nie będzie mieć sensu, a z drugiej strony boję się rozstać żeby nie wyrządzić jej bólu.

#zwiazki #dzieci #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim wg mnie jeśli nie wie to zapytaj czemu. Może ma jakąś listę obaw i musicie je przegadać by się wyluzowała i chciała dziecko. Czasem to może być ustalenie że stać Was na opiekunkę jak ona będzie przemęczona, albo że też skorzystać z urlopu na dziecko i ona początkowo nie będzie siedzieć sama z dzieckiem itp itd.

Jeśli ona wie że nie chce to raczej jej się nie zmieni i musisz zdecydować
@woskrosenie lol to bardzo naiwne stwierdzenie :D sporo kobiet im bliżej 30tki tym bardziej się upewniają że nie chcą a nie że im się odmienia. To że młoda kobieta nie chce dzieci i później się jej zmienia to raczej efekt tego że wcześniej nie była pewna czy chce ale jej obawy się rozwiały bo np. ma teraz stałą pracę i może iść na macierzyński, albo że ma innego partnera co jest bardziej
@mirko_anonim: pytanie czy jesteś gotów tymi dziećmi się opiekować, bo wiesz chcieć to mozna wiele rzeczy. Według mnie babka ma głowę na karku i wie z czym kaszojad się wiąże, ty chyba nie. Na dobrą sprawę, jak nie zarabiacie oboje po 6k na łapę, nie macie własnego kąta to słabo to widzę. Ale brnij w to dalej
@mirko_anonim: No, ale nadal co to ma do tego ile zarabiasz(tak btw jak dla mnie to i tak jest bieda). Wygląda na to ze chcesz dziecko, ale pewnie nie ty masz się nim zajmować, sad. Niestety ale kobieta przy ciązy poświęca dużo więcej niz facet