Wpis z mikrobloga

@Greg36: taki, że po expose są pytanie, po pytaniach są odpowiedzi. To, że w tym trybie jeszcze do tego nie doszło ma małe znaczenie.
To tak jak z Dudą dającym misje Morawieckiemu. Też mówił, że jeszcze takiej sytuacji i, że może tak zrobić. No i ma rację. Tylko w jednym i drugim przypadku to brak szacunku w moim odczuciu.
@Moderatoo: ale ja nie mówię, że prawo złamano. Tak samo jak prezydent nie złamał dając Morawieckiemu premiera. Mimo wszystko obie sytuacje są słabe i powinniśmy je piętnować. PiS masę gówna przepchnął na zasadzie "prawa nie złamano, można się rozejść" łamiąc długoletnie zwyczaje sejmu. Np. Powołując najbardziej kontrowersyjnych posłów do TK.
Ja głosowałem za zmianą nie tylko ekipy, ale też zwyczajów. Jak Tobie odpowiada "będziemy robić to co PiS tylko TKM" to
No jestem skłonny się z Tobą zgodzić, mógł, z drugiej strony, nie miał takiego obowiązku. Kalendarz napięty, jakby odpowiedział na 20 byłoby że mógł odpowiedzieć na 30 etc. Mogli to z większą klasą rozegrać jednak nie widzę jakiegoś ogromnego problemu.