Wpis z mikrobloga

Jako wyborca Konfederacji jest mi wstyd za Konfederację. To że neuropa i reszta ponad 90 % społeczeństwa w tym momencie nas nienawidzi to pół biedy. Ale że w tym momencie Konfederacja dostosowała się do całej reszty i ukorzyła się przed całą resztą tej sejmowej antypolskiej bandy pokazuje, że politycy NN i RN są jak to mawiał Mentzen moralnymi zerami o ubeckiej mentalności.

Konfederacja miała pokazywać od początku swojego istnienia, że nie będzie klonem PISu czy PO tylko będzie odwalała niekiedy ostre happeningi, które zmuszą te leniwe i tępe społeczeństwo do jakiejkolwiek refleksji. Bosak, Wipler (zwłaszcza on), pijak Mentzen zrobili z Konfy centrowe guano, które się dostosowało do całej reszty i co pokazał tegoroczny wynik wyborczy.

Może nie popieram formy odwalenia gaśnicą, aczkolwiek rolą własnej partii jest bronić słusznej racji jaką jest to, że w polskim sejmie nie ma miejsca na rytualne ceremonie (zwłaszcza religii, która nawołuje do likwidowania gojów) tego typu. To że zaraz Mentzen z Bosakiem wylecą z salwą przeprosin pokazuje, że nie są oni gotowi do jakiegokolwiek liderowania.

Braun powinien opuścić Konfederację. Dla dobra swojego i jej. Niech Konfederacja zdycha w imię politycznej poprawności i tego, że miękki Bosaczek z pijakiem Mentzenem będą zapraszani do kontrolowanych mediów a Braun niech buduje środowiska Korony nie zważając na to czy wejdzie do sejmu czy nie.

W obecnej sytuacji nie ma już znaczenia czy Braun wejdzie do sejmu czy nie bo tu chodzi o zachowanie ideałów, szacunku i coś czego często w polskim życiu nie tylko publicznym (ale i prywatnym) brakuje - prawdy. I nie interesuje mnie to co o nas sobie pomyśli większość tego społeczeństwa czy wykopków bo to już nie są te czasy.

Teraz mam już gdzieś to czy Konfa wejdzie do sejmu, niech zdycha.

#konfederacja #bekazlewactwa #braun #polityka #4konserwy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To że neuropa i reszta ponad 90 % społeczeństwa w tym momencie nas nienawidzi to pół biedy.


@Aik32fr45yd: jako przedstawiciel neuropy zapewniam cię, że to zdarzenie nie zmieniło mojego postrzegania konfederacji i potwierdzam, że nie musicie się przejmować tą częścią wyborców ; )

Odrzuci to za to umiarkowanych wyborców i może doprowadzić do podziałów wewnątrz Konfy
  • Odpowiedz
Mentzen zdradził Korwina, człowieka który oddał mu partie, to co tworzył przez wiele lat.Tak samo zdradził teraz Brauna.

Razem z Bosakiem z-----i kampanie wyborczą po czym zwalili całą winę na Korwina, gdzie sami byli winni słabemu wynikowi.

I mam nadzieje, że Braun z Koroną wystąpią z konfederacji i stworzą prawdziwą propolską partie, a reszta Konfy nie będzie musiała już udawać, że zdradziła Polską racje stanu.
  • Odpowiedz
Konfederacja miała pokazywać od początku swojego istnienia, że nie będzie klonem PISu czy PO tylko będzie odwalała niekiedy ostre happeningi, które zmuszą te leniwe i tępe społeczeństwo do jakiejkolwiek refleksji.


@Aik32fr45yd: xD
Jedyną refleksją tego społeczeństwa, którym tak bardzo gardzisz będzie taka, że Braun jest p----------y. Jedynie kuce bedą widzieć metafizykę w gaszeniu świeczek za pomocą gaśnicy xD Jeżeli według ciebie konfederacja powinna robić więcej takich "happeningów", to szczerze mówiąc
  • Odpowiedz
  • 0
@AlbertoBarbosa: Tak. Bo w dzisiejszych czasach już nie liczy się nic innego. Czasy są tak złe, że albo jest się za dobrem albo za złem.
Mam w dupie czy większość społeczeństwa to będzie akceptowała.
  • Odpowiedz
Skończysz 25 lat, znajdziesz dziewczynę i będziesz się zastanawiał gdzie miałeś oczy. Mądrość etapu.


@Jariii: Mówisz o kukoldach którzy zmieniają poglądy bo im lewicująca kobieta każe ?

Czy może o typowym "demokratycznym" elektoracie co sam nie umie myśleć i ulega modzie wśród osób którymi sie otacza?
  • Odpowiedz