Wpis z mikrobloga

Złożyliśmy wniosek o BK2 do Pekao 24 września, Pomorskie. Operat jest, bank widział nieruchomość. Jest już też pozytywna decyzja finansowa. To wszystko zadziało się bardzo szybko. Po tym wszystkim nagle cisza, nic się niedzieje. Ile jeszcze trzeba poczekać na decyzję finalną? Mamy jeszcze 1,5 miesiąca ważnej umowy przedwstępnej. Czy ktoś z Was ma jakieś wiadomości na temat czasu realizacji takich wniosków przez Pekao w Pomorskim? Może ktoś z Was też składał wniosek w podobnym terminie?
#kredythipoteczny #bk2 #nieruchomosci #kredyt #kredyt2procent #pekao #pomorskie
  • 20
Złożyliśmy wniosek o BK2 do Pekao 24 września, Pomorskie. Operat jest, bank widział nieruchomość. Jest już też pozytywna decyzja finansowa. To wszystko zadziało się bardzo szybko. Po tym wszystkim nagle cisza, nic się niedzieje. Ile jeszcze trzeba poczekać na decyzję finalną? Mamy jeszcze 1,5 miesiąca ważnej umowy przedwstępnej. Czy ktoś z Was ma jakieś wiadomości na temat czasu realizacji takich wniosków przez Pekao w Pomorskim? Może ktoś z Was też składał wniosek
Ja pośredniczkę z Pekao - akurat jej nie musiałam ścigać, ale w razie czego mogłam do niej uderzać. Jeśli miałeś pośrednika z poza Pekao, to obowaiam się że jego musisz ścigać. Bo zazwyczaj banki nie udziela ci informacji jeśli, to nie ty bezpośrednio składałeś wniosek. Ale uderz do swojego pośrednika, bo ja od Aliora miałam inna pośredniczkę i ona w moim imieniu ścigała pracownika banku, żeby się dowiedzieć na czym stoimy.

Czytałam
@chemiorro: doradcę z oddziału Pekao, do którego Twój doradca składał wniosek. U mnie od 25 lipca cisza, po atakach z mojej strony wydali pozytywną decyzję wstępną po 3 miesiącach. Zapłaciłem za sprawdzenie nieruchomości, pani mówiła, że do 30.11 powinniśmy się wyrobić. Na początku grudnia powiedziała, że wątpi, żebyśmy zdążyli do świąt lub końca roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście mam też decyzję z innego banku i