Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy związek 31-latka ze studiującą jeszcze 23-latką to grooming? Trochę mi przypomina to sytuację z filmu Sara

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #milosc #tinder #randkujzwykopem #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy związek 31-latka z 23-latką to grooming?

  • tak 14.5% (44)
  • nie 85.5% (260)

Oddanych głosów: 304

  • 12
@mirko_anonim nawet biorąc pod uwagę próg 21 lat jako próg dorosłości to oboje są conajmniej kilka lat powyżej tego progu, więc raczej nie ma tu mowy o groomingu, bo oboje są dorośli. Jesli osobą starzą miałaby 51 lat a nie 31 lat to można by było zastanowić się co oni w sobie widzą i może to być miłość albo manipulacja czy naiwność młodszej osoby
@mirko_anonim Czyli dorosła, dwudziestotrzyletnia kobieta jest na tyle dojrzała, żeby zostać posłem, dołączyć do wojska, prowadzić działalność gospodarczą, posiadać licencję pilota i zezwolenie na broń palną, ale wejście w związek z kilka lat starszym facetem miałoby być poza jej percepcją? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla mnie to brzmi jak protekcjonalne traktowanie, jak upośledzonego - a przecież mowa nie jest o nastolatku, tylko dorosłym człowieku
Anonim (nie OP): OPie, czy Ty pytasz serio? Ja mam 36 lat i spotykam się z 18 latką. Czuję się przy niej świetnie, kochamy się, dbamy o siebie i staramy się. Poza tym wygląda jak modelka i jak dalej będzie nam się tak układać, to za 2-3 lata zaproponuję jej, żebyśmy sobie zrobili dziecko. Mam totalnie w dupie krzywe spojrzenia starych bab i Ty też powinieneś.