Wpis z mikrobloga

Nie polecam #pocztapolska i #pocztex w #szczecin (nie żeby to była jakakolwiek niespodzianka). Panu kurierowi nie chciało się wejść na 3 piętro z paczką, więc postanowił wyrwać zamek w skrzynce pocztowej. Mógł zostawić awizo normalnie, jak to kurier z poczty, ale nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłem na miejscu, nie zadzwonił domofonem. Sprawa zgłoszona, ale każda okazja jest dobra, by piętnować takie zachowania.
vdrvr - Nie polecam #pocztapolska i #pocztex w #szczecin (nie żeby to była jakakolwie...
  • 25
@brednyk: Nie wiem o jakich malutkich paczkach mówisz, bo to co ja nosiłem to się do skrzynki listowej nie mieściło. Może ludzie wysyłają paczki jako polecone i wtedy nosi to listonosz, nie wiem, robiłem tam 2 miesiące. No i polecone też musisz z tym lecieć, bo potrzebujesz podpis odbierającej osoby. Z tym paczek to zrobiłem skrót myślowy, bo chodziło o przesyłki z podpisem.
@pedros92: paczki listowe czyli drobne książki i płyty nadane listem ale wyglądają jak paczki, choć są w kopercie. Wiem, bo znajoma pracuje i rozwozi same paczki jako Pocztex
@brednyk: no to to. Łącznie dziennie z poleconymi ja miałem tego 70 dziennie, a na każdy potrzebujesz podpis, czyli z 2h dostarczasz samo to. I teraz wyobraź sobie, że wszyscy mieszkają na 3 piętrze bez windy. Bardzo niewdzięczna robota.