Wpis z mikrobloga

Nie polecam #pocztapolska i #pocztex w #szczecin (nie żeby to była jakakolwiek niespodzianka). Panu kurierowi nie chciało się wejść na 3 piętro z paczką, więc postanowił wyrwać zamek w skrzynce pocztowej. Mógł zostawić awizo normalnie, jak to kurier z poczty, ale nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłem na miejscu, nie zadzwonił domofonem. Sprawa zgłoszona, ale każda okazja jest dobra, by piętnować takie zachowania.
vdrvr - Nie polecam #pocztapolska i #pocztex w #szczecin (nie żeby to była jakakolwie...
  • 25
  • Odpowiedz
@vdrvr: i #!$%@? mu zrobia, akurat sezon swiateczny, a za msc juz nikt nie bedzie w tyrze o tym pamietac.
Moje ostatnie zgloszenie na kuriera inpost dokladnie tak wygladalo. Typ grozil, ze mnie #!$%@? (?) tylko dlatego, ze gosciu byl skrajnym idiota, ktory nie zrozumial 5 slow instrukcji jak do mnie dotrzec. Poszlo zgloszenie, zadzwonil kierownik oddzialu z przepraszaniem i informacja, ze i tak nic nie zrobi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@le1t00: domyślam się, że nic z tym nie zrobią. to jest moje prywatne #zalesie i kolejna przestroga, żeby unikać kurierów. Przykro mi, że Cię też spotkały krzywe akcje z kurierami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vdrvr:
Złóż skargę przez stronę https://ereklamacje.poczta-polska.pl/wniosek_reklamacyjny/customer-type
W załączniku dołączasz filmik i dodatkowo dajesz linka w treści zgłoszenia.

Możesz też wspomnieć, że spółdzielnia zgłosiła zniszczenie mienia na policji.

A co do kuriera, to bardzo szybko pożegna się z robotą. Oni zazwyczaj są na b2b (w przeciwieństwie do listonoszy). Może go to drogo kosztować (i nie mam tu na myśli wartości zamka czy całej skrzynki).
  • Odpowiedz
@vdrvr: no nieładnie zrobił, ale z nagrania widać, że te zamki pełnią jedynie funkcję ozdobną, bardziej chroni ta kamerka.
  • Odpowiedz
@vdrvr: gdyby nie nagranie nawet nie wiedziałbyś jak to wrzucił do środka ;) może że faktycznie uszkodził skrzynkę, ale wygląda jakby to była standardowa metoda wrzucania ponadwymiarowych paczek do skrzynek tego typu i to nie był jego pierwszy raz :D
  • Odpowiedz
@vdrvr: Akurat nie do końca, ale miałem epizod 2 miesiące jako pracownik poczty jako listonosz xd Była to moja pierwsza praca po skończeniu studiów i pamiętam, że miałem jeden taki budynek trzypiętrowy z tyłu szkoły i ja leciałem z tą paczką na to 3 piętro, po czym okazywało się, że nikt nie otwiera, więc pierwsze marnujesz czas na biegnięcie do góry, a potem i tak wypisujesz awizo. Jak masz paczek na
  • Odpowiedz