Wpis z mikrobloga

#sejm wszystkim wykopkom którzy jarają się jak to Tusk i Hołownia jadą z PISem przypominam że w 2015 na topie na wykopie był Duda. Jazda za to była po Tusku że nie dotrzymał obietnic 3x 15 i po Komorowski że upokorzył się w Japonii, nie zna 2 słów po angielsku i ukradł żyrandol z pałacu.
Ciekawe jak szybko zbrzydnie wam hołownia, ten hołownia który jest gorącym zwolennikiem zakazu gotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K.....7 - #sejm wszystkim wykopkom którzy jarają się jak to Tusk i Hołownia jadą z PI...

źródło: Screenshot_20231211_212526

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Kalosz667: Nie zamierzam ich bronić, ale Komorowski to był jednak cep i wieśniak na koniec kadencji. Też butny, nie przyszedł na debatę prezydencką w TVP xD Bo postanowił że nie będzie kopał się z planktonem, taki był pewny wygranej.

Tusk spierdoilił do UE, więc bez lidera Platforma zawaliła się w posadach. Nie było żadnego pomysłu na tę partię i dalsze rządy. Czy PiS okazał się gorszy niż chłopek roztopek Komorowski? Oczywiście
  • Odpowiedz
to jak wytłumaczysz zachwyt wykopu nad Hołownią? Na wykopie zakaz gotówki od zawsze był symbolem ostatecznego zniewolenia, po tym wywiadzie hołowni na wykopie był ciśnięty równo, znaleziska z płomieniami jak to hołownia jest wysłannikiem diabła-szwaba z WEF


@Kalosz667: był ciśnięty przez kuców a oni nigdy nie byli za Tuskiem ani za Hołownią, za to jakaś połowa z nich wielbiła Dudę w 2015
  • Odpowiedz
@Kalosz667:

w 2015 na topie na wykopie był Duda


Raczej Bosak ale każdy wolał Dudę od Trzaskowskiego, bo był z PO

;3x 15 i po Komorowski że upokorzył się w Japonii, nie zna 2 słów po angielsku i ukradł żyrandol z pałacu.


Czyli to co mówiła konfa i PiS, prawicowa propaganda

ten hołownia który jest gorącym zwolennikiem zakazu gotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie jest

W sumie
  • Odpowiedz
@Kalosz667 Skompromitował się zdjęciem na taborecie który był taboretem do robienia zdjęć? Co do angielskiego to przynajmniej nie udawał że go zna jak Duda. Oczywiście pamiętam „bul” i o innych kompromitacjach, ale obecny prezydent wcale nie podniósł poziomu urzędu.
  • Odpowiedz
był ciśnięty przez kuców a oni nigdy nie byli za Tuskiem ani za Hołownią, za to jakaś połowa z nich wielbiła Dudę w 2015


@matt-pitt: autopoprawka - połowa z nich wielbiła Dudę w 2020, w 2015 pewnie zdecydowana większość
  • Odpowiedz
@Kalosz667: klasyka gatunku, ludzie gówno pamiętają, najważniejsze kto jak najwincej doł. Możesz nawet po 2137 razy ten świat rozwalać atomówkami, budować na nowo by znowu cały dorobek ludzkości rozwalić w drobny mak, a ludzie i tak będą swoje robić, 0 wyciągania wniosków z historii XDDDD
  • Odpowiedz
@Kalosz667: W końcu jakiś mądry w tym gąszczu matactw. Ja pamiętam jak było w 2015. Jak wygrał PiS i wykop się cieszył że to koniec PO. Główna za*ebana hejnałami na cześć zmiany warty. Miałem 18 lat, ale już wtedy nienawidziłem PiSu i wiedziałem co z tego wyniknie. Wiedziałem też czemu ludzie nienawidzą PO, nie dziwiłem się. W tym drugim mieli rację. Polska polityka nigdy nie ulegnie naprawie. To jest szambo nie
  • Odpowiedz
dlaczego nie spełniają obietnic????


@Horkheimer: ja rozumiem że wykopkowie bywają mało ogarnięci, ale takiego który by szczerze liczył na to że KO będzie spełniać swoje obietnice to już chyba nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kalosz667 no fajnie fajnie ale przytaczasz wpisy które mają po 20 plusów xD
Zarówno w 2015 jak i dzisiaj pluję na pisowców i uważam, że Duda jako prezydent jest większym memem i pośmiewiskiem niż był Komorowski gdy mu wypominano działanie pro partyjne
  • Odpowiedz
a potem pikachuface.jpg "ale jak to, dlaczego ten rząd jest taki nieudolny???, dlaczego nie spełniają obietnic????" i za cztery lata wielkie pragnienie zmiany xD


@Horkheimer: taa napewno taki przekaz farna trolli przepuści, oni już dobrze wiedzą jak uspokajać nastroje
Wystarczy coś lekko symetrycznego napisać i zaraz sie zlatują
  • Odpowiedz
@Kalosz667: po Tusku to chyba wtedy bardziej za ACTA, OFE czy emerytury (ale nie na wykopie)? Podatków też nieco wprowadził, ale widzę, że każdy rząd dowala podatków, aż mu poparcia starczy. No i zarzucano mu politykę ciepłej wody w kranie, bo ludzie oczekiwali więcej uchwał/reform, a wydawało się, że PO przez 8 lat bardzo niewiele zmieniło.

Upokorzenie Komora w Japonii to była głównie seria kłamstw? Taki przedsmak tego co prawicowe media
  • Odpowiedz
@Kalosz667: To źle że ludzie mają nadzieję? Lepiej żeby narzekali na wszystko i wszystkich? Duda wtedy też był nadzieją na coś lepszego i ciężko się dziwić, że wielu Polaków się oszukało. To normalne na świecie, że ocenia się potencjał, na tym polegają inwestycje, relacje i ogólnie życie.

Ale przyjdzie wykopek i od razu jest mądrzejszy od wszystkich, bo on marudzi kiedy inni się cieszą.
  • Odpowiedz
@Kalosz667 ale tu sie freethinkerów zebrało XD pis chciał nam tu wprowadzić drugie węgry i dyktature maniakalnego dziada a dla porównania dajecie jakąś ku#$a gafe w Japonii i niedotrzymane obietnice. W 2015 nie glosowalem na Dude, nie cieszylem sie z jego wygranej bo wiedzialem co to zwiastuje. A tak poza tym to tylko konfa nas zbawi nie? XD szczęść Boże symetryści, ja wiem od kogo wy są
  • Odpowiedz
Naprawdę bawi mnie to samooszukiwanie się - PiS przegrał, bo tak mocno #!$%@?ł ludzi swoją wizją Polski. Ja pamiętam doskonale pierwszy rząd PiS i niezależnie od tego jak dużo #!$%@?ła Platforma i PSL, wiedziałem że "projekt ustrojowy" jaki wymarzył sobie prezes nie zostanie odłożony na półkę. A ten projekt nazywany wcześniej Czwartą RP, jest skrajnie antypolski, antyspołeczny i antypaństwowy.
Wbrew waszym wizjom o fajnopolakach i głosowaniu by wrzucić na insta, wielu ludzi
  • Odpowiedz
@Kalosz667: jesteście tak totalnie rozbrojeni, że jedyne co wam zostało to kwik, że jeszcze kiedyś się ludziom odmieni. Tylko, że wiesz co? To niczego nie zmieni. PO może stworzyć #!$%@? rządź ludzie koga znowu nabrać się na PiS, a fakty pozostaną faktami, a są takie że w ostatniej chwili uniknęliśmy ugrzezniecia w autorytarnym gównie na dobre
  • Odpowiedz