Wpis z mikrobloga

Tak reklamowali i zachwalali te cudowne #pompaciepla a jak widać już teraz jest drożej niż gazem, a trzeba dodać, że ceny prądu są zamrożone. Jak odmrożą ceny prądu to cudowna #pompaciepla będzie droższa o 2-3x niż gaz xD

Gaz też oczywiście jest zamrożony... tylko, że jego zamrożona cena jest wyższa niż na giełdzie XD (ale zawsze można mieć butlę i wtedy już mamy cenę z giełdy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

To może awaria pompy (a zdarza się to dość często oj zdarza się - wystarczy poczytać na forach narzekania) w środku zimy? O cholerka 2-3 tygodnie bez ogrzewania, zanim to ktoś naprawi, no też średnio to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co ja nie będzie prądu, bo np. zamrozi słupy energetyczne w kilku miejscach i poskładają się jak domek z kart? Też przypałowo nieco i trzeba siedzieć w zimnie.

Ciepło systemowe (np. w bloku) >>>>>>>>>>>>>>>>> gaz > wyngiel/pellet/drzewo >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> scam zwany pompą ciepła
A już nawet nie wspominam o tym, że montaż pompy ciepła jest też kilkukrotnie droższy niż gazu xD (w zależności czy damy się też naciągnąć na panele i magazyn energii, czy zasmucimy pana handlowca i jednak weźmiemy samą pompę)

#nieruchomosci #mieszkanie #scam #budujzwykopem #zrobieniwbalona
Pobierz haha123 - Tak reklamowali i zachwalali te cudowne #pompaciepla a jak widać już teraz ...
źródło: 9157020df237a9f011d283ec58b59e1ba7a12a053c0391f1274ff3136161bea1
  • 4
  • 0
@kuncfot: dobry bait, nawet bardzo dobry - ale tylko jak ktoś nie ma pompy ciepła. Bo jak ktoś ma to już mu wtedy do śmiechu nie jest xD
  • 0
@haha123: Kiedyś tym się troszku interesowałem i doszedłem szybko do wniosku, że trzeba być co najmniej mało rozgarniętym, aby brać jakiekolwiek inne grzanie niż gaz XD