Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: może i za rządów Tuska wyjechałem z kraju ale i tak mam do niego ogromny szacunek. Jest dla mnie wzorem człowieka sukcesu, darzącego do celu mimo bycia skazanym na porażkę. Przez 8 lat on i jego rodzina byli niszczeni i opluwani przez pisowską tube propagandową, przecież oni go ukazywali jak jakiegoś diabła objawionego, a mimo tych wszystkich przeciwności wygrał #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twardy_kij: apropo mireczku, to w piątek się dostałem do 1 z 10, obsrany jestem że w sprincie zmian zrzucą program i dupa będzie a nie wyrównanie rekordu 803 punktów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kobiaszu: @Wasky wy tak na serio? Kij z pisem i wszystkimi innymi, ale tak samo z platformą, trzeba mieć pamięć złotej rybki, żeby ich popierać.. albo być nieźle zmanipulowanym... I serio, rozumiem jak ktoś zagłosował na nich, bo chciał zmiany władzy itp, ale te całe gloryfikowanie jest aż komiczne
  • Odpowiedz
@dudel02: TVP powinna być obiektywna ale to niemożliwe bo dla tych ludzi TVN jest uczciwy w końcu „wolne media” i pracują tam najbardziej cenieni „dziennikarze” w kraju. Wiec TVP będzie = TVN. To już lepiej dla państwa jakby TVP była pisowska i by były bardziej wyrównane siły
  • Odpowiedz
ale trzeba przyznać, że to wyśmienity polityk,


@kobiaszu:

Każdy partyjny lider z tych największych po 89 jest wyśmienitym politykiem. Czy to jest Tusk, czy to jest Kaczyński, to jednak są obrotni w tym co robią, lub jak w przypadku Kaczyńskiego - robił
  • Odpowiedz
@mietek79: Sorry ale dla mnie w pierwszej kolejności liczy się to na co będą szły tak ochoczo zabierane mi z wypłaty pieniądze. Mojego poparcia nie ma właśnie za takie akcje, może jeszcze do tego zapowiadana dopłata do wynajmu?
  • Odpowiedz
tusk to #!$%@? sprzedawczyk, ktpry sprzeda matke za euro a wami durniami, gardzi i pluje na was z gory


@zbrodnia_i_kawa: pisz więcej, bo po 8 latach cieplej na sercu jak się ogląda takie pisowskie zdesperowane smarki
  • Odpowiedz
trzeba mieć pamięć złotej rybki


@Ze_Arcadio: czy wy z jednej formatówki piszecie te wysrywy, że w co drugim poście ten sam zwrot? Brawo, żyliście za czasów rządów Tuska i macie dobrą pamięć, super osiągnięcie, tak jak połowy Polaków.
  • Odpowiedz