Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: cwaniaczek najpierw zwiał za granice jak Platformie w 2014 zaczęło palić się pod dupskiem i czuł ze przegra. A teraz wrócił dopiero pod koniec 8 letnich rządów jak ludzie każdym rządem są zmęczeni po takim czasie i czuł ze wygra. Jakos nie miał odwagi wrocic w 2019 albo w 2020 wystartowac z Duda
  • Odpowiedz
  • 552
@BoroPrimorac:

wrócił dopiero pod koniec 8 letnich rządów jak ludzie każdym rządem są zmęczeni


@BoroPrimorac: Przypomnij mi, ile idol kaczorka, Orban rządzi już na Węgrzech?? To samo chciał zrobić u nas, zabetonować się na amen, dobrze że Tusk nas uratował od tej chorej wizji.
  • Odpowiedz
a w Polsce TVNy itp to jakieś 90%.


@BoroPrimorac: fajne dane z dupy. Zapomniałeś już, jak pis odciął kawał narodu od innych mediów niż rządowe, zmieniając standard nadawania tv, przy czym pozwalając tylko TVP zostać przy starym, więc kto nie zmienił dekodera, a oglądał naziemną, został tylko z tvp?
  • Odpowiedz
@daunowix: ta z dupy, są oficjalne statystyki oglądalności a nie propaganda wykopków. TVP i TVN było mniej więcej po równo miedzy tymi stacjami + te wszystkie Onety, WP, Gazety Wyborcze i Newsweeki robiące duza przewagę na korzyść opozycji. Teraz PiS w tej erze „demokracji” została już tylko niszowe Republika i Radio Maryja xd
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: A to już o lex tvn się zapomniało?? to że chciał to zrobić a mu nie wyszło to przykład że stary dziad nie jest tak skuteczny jak orban, na nasze szczęście. Chociaż jeszcze jedna kadencja i kto wie.
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że wrócił z rozdawnictwem na wzór pisowskiego. Po cichu liczyłem, że 800+ nie dojdzie do skutku


@SzycheU: Gdyby powiedział, że zabierze, to by przegrał, takie są realia walki z populistami w naszym kraju, bo mają spory, ciężko myślący elektorat.
  • Odpowiedz
@Wasky: akurat Kaczorowi nigdy by się nie udało być w tej sytuacji co Orban bo ten drugi miał wiele asów w rękawie w tym głupich ludzi, co uwierzyli w powrót austro-węgier xD węgry sprzed rozbioru to inna liga niż jechanie na smoleńsku itd.

To jest podobny mental co brytyjczycy i ich Brexit bo zatesknili za dawną potęgąxD a teraz są jakąś gównowysepką która się coraz mniej liczy na arenie międzynarodowej.
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: Co z tego skoro jest internet. To nie lata 90, odsetek ludzi ślepo wierzących dla TVP jest nikły. Ja wiem że wyborcy PO są przeświadczeni że to ta propaganda odpowiadała za sukces PiS, ale nie, znaczna większość na nich głosowała bo im się to opłacało. 500+, 13 czy 14- jeśli byłbym niezdecydowanym emerytem to proste że ich bym wybierał. A jeśli chodzi o TVP, to raczej wątpię że zjedzie
  • Odpowiedz
@michalxd21: tak wogle to telewizornie serio "mysla" ze tak roznia sie od siebie? no bo mialem iptv i wszystkie stacje byly takie same
a to ze jedni za tuskiem a drudzy za kaczynskim to wciaz tylko i wylacznie sranie do wlasnego domu albo za okno, cala telewizja gownem smierdzi bo przez 8 ostatnich lat tylko na siebie srali, to bylo ich zajecie

jedyny ambitny tz pseudoambitny program ktory zostal to
  • Odpowiedz