Wpis z mikrobloga

O #!$%@? ale bomba od Tuska dla Karakana xD


@Jailer: ja to osobiście pamiętam jak w 2005 jak Lech Kaczyński mówił to do Tuska przed kamerami i przepraszał, a później na drugi dzień kurska szmata straciła stanowisko i został wyrzucony z PiSu.

A teraz? Kilka minut po Tusku obesrany jarek kaczyński wchodzi na mównicę i mówi, że to kłamstwo. Bezczelny cham, prostak i kłamca.
  • Odpowiedz
  • 17
@grzmik: Tusk wie, gdzie uderzyć Kaczyńskiego, żeby go zabolało.
@Krupier: odpal sobie nagranie z Sejmu na Youtube i znajdź sobie przemówienie Tuska na samym końcu. Nie chcę cytować, żeby nie przekręcić słów. Ale ogólnie wspomniał o Lechu.
  • Odpowiedz
@Rad-X: trzeba pamiętać, że to inne czasy, wtedy POPiS miał powstać, a Kurski odpalił takie świństwo w ostatnim tyg kampanii. @Kismeth owszem Kurski poleciał, ale to była nadal kampania wyborcza, pół roku czy rok później wrócił i Lechu jakoś afery nie robił. On był lepszy od brata, ale też nie święty.
  • Odpowiedz
  • 42
@Jailer stary dziad. Większość mieszkańców Pomorza w tamtych czasach mieli wybor: albo ojciec/dziadek (jak był mlody) szedł do niemieckiego wojska, albo cała rodzina pod ścianę. Mój pradziadem też był i na szczęście po wojnie wrócił
  • Odpowiedz