Wpis z mikrobloga

@Tasde:

Ryzykować ewentualną wendetę desperata w zamian za gówno.

I to jeszcze sama policja cię sprzeda, że ich poinformowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
„W związku z postrzeleniem dwóch policjantów we Wrocławiu, których stan jest bardzo ciężki, na miejscu we Wrocławiu jest, oraz nadzoruje czynności Komendant Główny Policji, który wyznaczył 100 tys. zł nagrody za wskazanie miejsca pobytu Maksymiliana F. ”

nawet przy czymś takim muszą się dalej kompromitować. żenujące.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: nie ma słów które wyraziłyby moje obrzydzenie to takiej patologii w Policji xD W głowie mi się to nie mieści, ktoś ich musi sabotować, nie można tak bardzo działać na swoją własną niekorzyść
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: nie rozumiem. Skąd mają pieniądze i czy mają prawo ogłaszać jakieś nagrody za cokolwiek. Czy mają w policji jakiś fundusz na nagrody? Jeśli tak no to chyba jak w każdym miejscu powinno być zastrzeżenie, że sobie nie można dawać. To tak jakby prezes miał środki na wypłaty premii a dyrektor sobie wszystko przyznał.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: 997 - ten numer to kłopoty. NIGDY nie pomaga się policji, przekona(ł) się o tym każdy, kto popelni(ł) ten błąd.

Ostatnio zrobił to mój znajomy, który będąc z psem na spacerze znalazł zwłoki będące już w sporym rozkładzie. Na komendzie był już chyba z 4 razy, niby jako świadek, ale czuję że coś mu chcą przykleić za wszelką cenę. Już ostatnio policjant opowiadał mu o rodzinie zmarłego, pokazywał zdjęcia rodzinne
  • Odpowiedz
  • 6
@poradnikspeleologiczny Czyli zasadniczo co powinien był zrobić cywil, żeby dostać tę nagrodę? xD Samemu aresztować, zapakować na tylne siedzenie w Seicento, zawieźć na komendę, wsadzić do celi i zamknąć kratę? Ale wtedy policja pewnie by powiedziała, że w sumie cela jest ich, więc jednak nagroda należy się im xD

Od samego początku nagroda była ogłoszona z zamiarem, że podzielą ją między sobą. Gnoje wywęszyły okazję, by wyłudzić pieniądze.
  • Odpowiedz