Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Przeszłam alkohol w domu, przeszłam przemoc. Przeszłam kilka gwałtów.
Przeszłam odebranie z domu, tułaczkę po pogotowiach opiekuńczych, przeszłam przez rodzinę zastępczą.
Przeszłam przez stratę dziecka, urodzenie 3.
Kuźwa
Jestem matką, wiem jakie są dzieci, wiem jak ciężko jest być bezdomnym z dzieckiem, wiem kuźwa jak ciężko żyć z chorymi dziećmi.
Ale tego #!$%@? za przeproszeniem nie rozumiem i nie zrozumiem!
Po prostu brak mi słów...

#patologia #przemoc #madka #madkap0lka #border #psychiatria ##!$%@? #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologiazfacebooka ##!$%@? #depresja #chorobypsychiczne #karyna #dzieci #macierzynstwo #antynatalizm #rodzice #babelek #dziecko #tvpis #famemma #kiciochpyta

Swoją drogą chodźcie na grupę nt przemocy dla dzieci, może ktoś z was będzie chciał pomóc.

https://www.facebook.com/groups/221053627338233/?ref=share
Melkovva_ - Wiecie co? Przeszłam alkohol w domu, przeszłam przemoc. Przeszłam kilka g...

źródło: FB_IMG_1702232963151

Pobierz
  • 22
  • 0
@Neko-chan51: po kolejne nikt czy zdrowy czy chory NIE MA PRAWA używać przemocy wobec dzieci.
Nie ma usprawiedliwienia do tego.
Nie ważne czy choroba czy efekty wychowania w przemocy, nie ma żadnego wytłumaczenia takiego zachowania.
A tu baba chce zabić dziecko! Helou
  • 0
@Neko-chan51: nikogo nie obchodzi że nie umiesz sobie poradzić. #!$%@? na terapię, do szpitala na oddział zamknięty i się lecz. A nie krzywdź niewinne dzieci które się nie prosiły na świat !!!