Wpis z mikrobloga

35lat #neet Jaki macie patent żeby nie dostać zajoba? Coś tam amatorsko ćwiczę, przeglądam internet i tego typu pierdółki ale wszystko już mnie nudzi a do pracy nie pójdę bo po pierwsze jestem już za długo w strefie komforu a po drugie co miałbym niby robić żeby się nie upodlić typu praca w kołchozie czy inne gówno?

TomgTp - 35lat #neet Jaki macie patent żeby nie dostać zajoba? Coś tam amatorsko ćwic...

źródło: temp_file4033514014706820284

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@G06DbT próbowałem jedno i drugie. Byłem nawet w szkole plastycznej i niestety beztalencie. Wolę słuchać muzykę co też teraz robię. Próbowałem też robić zdjęcia i no też nie pykło. Ciężko mi stwierdzić co z moim poziomem mógłbym tworzyć.
  • Odpowiedz
@TomgTp: Ja siedem lat w tym swoim marazmie i nieudacznictwie siedzę i twierdzę że dostanie je[ ]bla do głowy jest nieuniknione. Przekraczasz w pewnym momencie Rubikon, a powrót jest niemożliwy. Bez wymagań oraz dyscypliny zacznie Ci się rzucać na łeb.

Ja już pogrążam się w odmętach szaleństwa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hieronim_Josif_Bruegel no to ja trochę dłużej. Niby coś tam kobinowałem ale jak krew w piach i pech. Panny też nie przepadały za mną choć nie jestem jakiś na maksa brzydki bo ponoć 5/10 UJ wie o co biega. Coś z pewnością też pech ale jeszcze nie zwariowałem o dziwo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@G06DbT nawet dobry pomysł ale to coś na wiosnę bo teraz ciężko. Fajnie by było też coś w glinie rzeźbić. Sprzęt załatwię tylko po taniości hymmm
  • Odpowiedz
@TomgTp: No widzisz, może to jest jakaś droga? Ręcznie robione naczynia. Wypalisz w piecu drewnem, które znajdziesz w lesie.

Albo bądź jak pan John Plant (jak masz miejsce), i filmuj to, wrzucaj na yt, może to podziałać jako reklama. Ten chłopek robi ekstremalne rzeczy, ale pokazuje jak zrobić węgiel drzewny, jak robić naczynia bez profesjonalnych narzędzi.
https://www.youtube.com/@primitivetechnology9550
  • Odpowiedz
@TomgTp: zacznij wiecej walić konia, zawsze to w końcu jakieś dodatkowe zajęcie. A tak na poważnie, to ciężko nie pracując i mając masę wolnego czasu, zawsze wypełniać ten czas w sposób satysfakcjonujący. Czasu jest za dużo, a ciekawych zajęć zbyt mało.
  • Odpowiedz