Wpis z mikrobloga

@Emes91: Nie, myslę że potrafię, tylko leniwy jestem
Co do Brauna dla mnie gość który chodzi sobie po Moskwie z ruskim szpiegiem jest w tej samej lidze co Panasiuk. Kiedyś fajnie mówił, co się stało niewiadomo, została mu tylko gadka bo wiarygodności dla mnie nie ma.
@Emes91 a masz złapałem się na baita, generalnie to tak: jak ktoś popiera Ukrainę bo stara się przewidzieć przyszłość na więcej niż do dzisiejszego wieczoru to jest zaszczuwany, sprawia to że ludzie z poparciem dla Ukrainy zaczynają się chować, a ruska propaganda w stylu "#!$%@?ć ukrów i ruskich, niech się zabijają bez nas" przejmuje scenę - tylko że ten przekaz jest fałszywy bo oni nie wybiją się wzajemnie, gdyby nie wsparcie to
@slapdash: Nadal czekam na DOKŁADNE cytaty i przykłady poglądów Brauna i partii Konfederacja, które powinny być nielegalne i karane torturami. Wciąż jedyne, co dostałem, to fakt, że Braun ośmielił się zagłosować inaczej niż większość sejmowa w sprawie wstąpienia Finlandii do NATO xD.

A jeżeli twierdzisz, że należy kogoś aresztować i torturować, bo zagłosował w Sejmie nie tak, jak ty uważasz za fajne i słuszne, to znaczy, że jesteś najniższym moralnie, zamordystycznym
@Emes91: "nie chcemy żydów, homoseksualistów" według ciebie to hasła przystające politykom? Że jakiś pijany przygłup coś takiego wygaduje to jedno ale polityk który ma jakieś tam ambicje do rządzenia to powinien się od tego odcinać a nie to jeszcze propagować jako coś fajnego. Twój problem jest z tym, że albo udajesz głupiego albo nim jesteś bo ciężko chyba nie zauważyć co z takimi hasłami nie jest ok. A tak naprawdę to
@GodEmperorWasRight: Ale wiesz, że to nie były "hasła" w sensie postulatów partii? xD Boże, czy wy potraficie się nie potknąć o najprostsze fakty?

Mentzen powiedział, że zgodnie z jego analizami, ich wyborcy mają upodobania, które można w uproszczeniu określić poprzez tę piątkę. Co w tym jest kontrowersyjnego albo nawet potencjalnie nielegalnego? xD Wytłumacz dokładnie, co jest nie tak w stwierdzeniu, że jacyś wyborcy mają jakieś upodobania?