Wpis z mikrobloga

@Emes91: Jak wyborcy będą mieli upodobania gwałcić dzieci to też nic w tym złego jak wyjdzie polityk który spróbuje na tym sobie zbić kapitał polityczny? Chyba istnieją hasła których nie powinno się propagować w przestrzeni publicznej. Już to raz napisałem - jakiś cymbał bez szkoły to jedno ale mentzen nie jest głupkiem więc nie powinien swoim nazwiskiem i partią nadawać takim postulatom siły przebicia. Np moim zdaniem nie powinny powstawać partie
Jak wyborcy będą mieli upodobania gwałcić dzieci to też nic w tym złego jak wyjdzie polityk który spróbuje na tym sobie zbić kapitał polityczny?


@GodEmperorWasRight: Problem by był, jakby POSTULATEM PARTII byłoby zalegalizowanie gwałcenia dzieci. Nieważne, ile fikołków zrobicie - postulatem Konfederacji nigdy nie było wyrzucenie Żydów z Polski albo gazowanie homoseksualistów.

Próbujecie nieudolnie grać bardzo tanią kartą emocjonalną, że "uuuuu ktoś powiedział słowo Żyd w kontekście, który można uznać za
@Emes91: Ale po co #!$%@? smuty przecież mentzen sam to powiedział. "Piątka konfederacji - nie chcemy żydów, homoseksualistów..." Jakieś fikoły robisz znowu z konfederatami gadka to jest dokładnie taka sama jak z lewakami. Można ci wkleić #!$%@? dosłownie fragment w którym koleś sam mówi o co mu chodzi a ty będziesz się wił jak wąż aby tylko nie zobaczyć tego co masz przed oczami. Widzisz to i słyszysz czy jesteś jakiś
GodEmperorWasRight - @Emes91: Ale po co #!$%@? smuty przecież mentzen sam to powiedzi...
@Emes91: Jaka dyskusja? O czym chcesz dyskutować gdy masz wklejone dosłownie to co mówi koleś. No o czym chcesz dyskutować? Jak ja nie znoszę ludzi którzy udają idiotów i próbują ze mnie też robić idiotę. Jesteś ślepy albo głuchy, że nie możesz ogarnąć 10 sekund filmiku który burzy cały twój debilny światopogląd? Z tobą nie ma dyskusji tylko jest #!$%@? fikołów "oni nie to mieli na myśli1!111". No i się zesrałeś
@GodEmperorWasRight: Twoje dziecinne rozemocjonowanie jest doskonałym pokazem, co jest nie tak z ludźmi takimi jak ty. Zbyt ograniczone horyzonty, by pojąć, że ktoś może mieć inne poglądy, dlatego twoją naturalną reakcją na widok tego, że ktoś myśli inaczej niż ty, jest histeria, piana na ustach i obelgi, już nie wspominając o całkowitej niemożności pojęcia logicznych argumentów, które dobitnie pokazują, co może być nie tak z twoim rozumowaniem i że może świat