Wpis z mikrobloga

  • 28
@Emes91: Nie, głoszenie innych poglądów nie powinno być nielegalne

Głoszenie poglądów jakie reprezentuje Konfederacja powinno być nielegalne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 50
@panzerfucker A jakie dokładnie poglądy głosi Braun i Konfederacja jako partia, które powinny być nielegalne? xD Z dokładnymi cytatami i odwołaniami do programu poproszę.
  • Odpowiedz
@Emes91: A dlaczego nie? Nie jestem zwolennikiem tortur jakby co.
Ale w jaki sposób Rosji mialoby zaszkodzić NIE przyjmowanie Finlandii do NATO? Warto pamiętać, że Rosja też była przeciwko.
  • Odpowiedz
  • 33
A dlaczego nie?


@perla-nilu: xDDDDDDDDDDDDD

Nie mam pytań. Tacy ludzie jak ty dokładnie pokazują, że Hitler nie miałby żadnych problemów z dojściem do władzy tak samo teraz, jak i w 1933.
  • Odpowiedz
  • 13
@perla-nilu: Sorry, ale nie ma pod moim wpisem miejsca dla zadeklarowanych, otwartych faszystów, retorycznie odpowiadających "dlaczego nie?" na pytanie, czy należałoby zdelegalizować posiadanie innych poglądów i karać za nie torturami.
  • Odpowiedz
@panzerfucker A jakie dokładnie poglądy głosi Braun i Konfederacja jako partia, które powinny być nielegalne?


@Emes91: Oni głoszą 'BEZWARUNKOWE POPIERANIE WSZYSTKICH DZIAŁAŃ UKRAINY NA KAŻDYM POLU' ?? Czy pytasz o co innego? Która partia coś takiego głosi pytam się?

xD Z dokładnymi cytatami i odwołaniami do programu poproszę.


I co jeszcze? frytki do tego? szkoda mi na to soboty, czasu, palców, klawiatury i prądu na tych przygłupów. Zresztą Braun, Korwin i
  • Odpowiedz
  • 6
Oni głoszą 'BEZWARUNKOWE POPIERANIE WSZYSTKICH DZIAŁAŃ UKRAINY NA KAŻDYM POLU' ?? Czy pytasz o co innego? Która partia coś takiego głosi pytam się?


@panzerfucker: No to jeżeli twierdzisz, że osoby, które wyśmiewam, nie mają bólu dupy o to, że ktoś bezwarunkowo nie popiera Ukrainy, to w takim razie pokaż, o co twoim zdaniem mają. Co dokładnie mówi Braun albo Konfederacja jako partia, co powinno być nielegalne i karane torturami?


I co
  • Odpowiedz