Wpis z mikrobloga

#sieci #router #wifi6 #vr #kiciochpyta
Próbuje podłączyć nowy router HUAWEI AX3 802.11ax dla wifi6 do vr. Podłączyłem na miejsce starego od dostawcy netu, postąpiłem wg instrukcji i nie dziala. Kupiłem nowy asus ax3000 i porzedni odsyłam myśląc że nie działa port WAN, ten też nie działa. Podłączając na innych kablach, nie działa. Podłączam stary od dostawcy, działa. Nie znam się potrzebuje pomocy od jakiegoś ogarniacza w zamian za punkty Social Credit Score.
  • 3
  • Odpowiedz
Podłączyłem na miejsce starego od dostawcy netu, postąpiłem wg instrukcji i nie dziala


@Picfan: Podłącz go do starego routera od dostawcy a nie zamiast. Kabel LAN wychodzący z routera dostawcy idzie do portu WAN nowego routera.
  • Odpowiedz
@Picfan dokładnie tak jak napisał kolega @Raffael Twój dostawca internetu ma dodany adres MAC starego routera i tylko tam będzie dostarczać internet, chyba że napiszesz z prośbą o zmianę. Zresztą, nowy router wystarczy połączyć z pc jak ma służyć tylko do pcvr, ja tak mam, router od dostawcy do neta i dedykowany asusik blisko miejsca gdzie gram pod pcvr.
  • Odpowiedz