Wpis z mikrobloga

Nie mam do kogo otworzyć mordy i w sumie nawet bym nie potrafił. Nigdzie nie wychodzę z domu oprócz kołchozu w którym jestem 7 dni w tygodniu bo nie daje rady już znosić samotnego zdychania przed kompem i dzięki temu nie mam siły aby odczuwać beznadzieję swojego #!$%@? losu.
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 13
  • Odpowiedz
@Glock17: najgorzej jak w dodatku, jeszcze wiesz że 70-90 % wykopu to żalące się oskarki, oblechy i patusy, więc nie masz się jak wyżalić bo w jakim celu.
  • Odpowiedz
najgorzej jak w dodatku, jeszcze wiesz że 70-90 % wykopu to żalące się oskarki, oblechy i patusy, więc nie masz się jak wyżalić bo w jakim celu.


@ff99pl: myśl tak dalej o ludziach to na pewno cię polubią i znajdziesz kumpli.
  • Odpowiedz
@Krupier: idź zjednoczony normiku na "kołacje" do teściów posłuchać o tym jakie kupili SB nowe tv albo nazbierali grzybów w lesie.
"Intelygencja" bedzie się mądrzyć. Nie znasz realiów to nie kasuj człowieka z marszu, jak ja bezpośrednim atakiem nikogo nie pojechałem.
  • Odpowiedz
@ff99pl

@Krupier: idź zjednoczony normiku na "kołacje" do teściów posłuchać o tym jakie kupili SB nowe tv albo nazbierali grzybów w lesie.

"Intelygencja" bedzie się mądrzyć. Nie znasz realiów to nie kasuj człowieka z marszu, jak ja bezpośrednim atakiem nikogo nie pojechałem.


A jednak właśnie to zrobiłeś. I co ty w ogóle #!$%@? w tym całym komentarzu?

Dalej taki bądź, dalej tak traktuj ludzi to na pewno każdy cię polubi.
  • Odpowiedz