Wpis z mikrobloga

65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a mniej atrakcyjną z wysokim iq wybierze kobietę ładną a głupią. Czy z kobietami jest tak samo?

Nie. Tylko 2% kobiet wybierze przystojnego pana jeśli będzie miał niskie iq. Aż 97% kobiet woli faceta mniej atrakcyjnego, a inteligentnego.

Co wy na to?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inteligencja #zwiazki
WielkiNos - 65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a m...

źródło: temp_file7182035616516385554

Pobierz
  • 156
@WielkiNos

Tylko 2% kobiet wybierze przystojnego pana jeśli będzie miał niskie iq. Aż 97% kobiet woli faceta mniej atrakcyjnego, a inteligentnego.


XD
Słaby b8. 2/10 bo odpisałem
@chlodna_kalkulacja: No więc nie chce psuć narracji i ostatni jestem do bronienia współczesnych "wyzwolonych" kobiet, ale badania pokazują, że bardziej inteligentni mężczyźni mają ładniejsze żony xD

Ale inne badania pokazują korelację między inteligencja i atrakcyjnością fizyczna w przypadku mężczyzn.
@WielkiNos: ja #!$%@? ile jeszcze wykopki będą nakładać projekcje z tindera na całą populację kobiet? Kobiety które siedzą na tinderze to bardzo specyficzna grupa kobiet, one nie reprezentują całości populacji, to raz. A dwa, partner którego kobieta wybierze na jedno spotkanie a taki z którym się zwiąże to są dwa zupełnie inne profile osób. Ja wiem, że wykopki nigdy nie byli w związku z kobietą, ale nie da się wytrzymać w
  • 1
No więc nie chce psuć narracji i ostatni jestem do bronienia współczesnych "wyzwolonych" kobiet, ale badania pokazują, że bardziej inteligentni mężczyźni mają ładniejsze żony xD


@blehblehbleh ale nie psujesz. Moja narracja jest taka, że kobiety wybierają inteligentnych mężczyzn i nie są w stanie przymknąć oka na jej niedostatek choćby nie wiem jak atrakcyjny był facet wbrew temu co twierdzą wykopki.
  • 0
@WykopX ale jak to zmienia moje twierdzenie, że kobiety nie wybiorą do związku głupiego przystojniaka a faceci ładną a głupią kobietę tak? Poza tym to te 2% pewnie.

Nie zaśmiecaj, każdy może sobie wejść przeczytać.