Wpis z mikrobloga

65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a mniej atrakcyjną z wysokim iq wybierze kobietę ładną a głupią. Czy z kobietami jest tak samo?

Nie. Tylko 2% kobiet wybierze przystojnego pana jeśli będzie miał niskie iq. Aż 97% kobiet woli faceta mniej atrakcyjnego, a inteligentnego.

Co wy na to?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inteligencja #zwiazki
WielkiNos - 65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a m...

źródło: temp_file7182035616516385554

Pobierz
  • 156
@WielkiNos: Przykład inteligentnego, a "mniej przystojnego" według opinii statystycznej polki (Petros Psyllos - ekspert od sztucznej inteligencji).

A tak serio to idźmy głębiej - co to znaczy INTELIGENTNY, ale oczami kobiet.

Bo w mojej opinii to nie jest dla nich facet oczytany, o niszowej wiedzy, specjalista np. od baz danych czy tam lekarz podolog co w wolnej chwili rozwiązuje krzyżówki, sudoku, skleja modele czy chodzi na piesze wycieczki po dolinie pięciu
Dietetyq - @WielkiNos: Przykład inteligentnego, a "mniej przystojnego" według opinii ...

źródło: 000H34DJTYE4DII1-C466-F4

Pobierz
Przecież kobiety doskonale wiedzą jak dziala image. Dla nich odpowiedź 2. w takiej ankiecie to jak makijaż. Dlatego też kobiety nigdy nie nazwa się negatywną cecha charakteru stąd te wszystkie "nie zdradza - przeżywa przygodę"

W prawdziwym życiu wybierze 1. A potem będzie usprawiedliwiała wybór na tysiąc sposobów dlaczego nie tego 2. gdyby ktoś zwrócił uwagę.
Co wy na to?

@WielkiNos:Ja na to,że nie wybrałbym ani tej,ani tej jeśli nie złapałbym z nią dobrego vibe'u,gdyż jak dla mnie podstawą do wyboru partnerki do życia jest właśnie ten wspólny vibe dwóch przyjaciół,których relacja urosła do tej romantycznej,luźna i przyjazna atmosfera w trakcie rozmowy.Wygląd na pewno ma znaczenie,ale patrzenie się tylko na ten aspekt nie wróży dobrze dla przyszłego związku,zaś nieco wyższe IQ nie oznacza wcale,że taka osoba będzie
Co wy na to?


@WielkiNos: Wnioskuję z tego, że kobiety są mniej szczerze w deklaracjach na temat swoich preferencji niż mężczyźni, którzy bez skrępowania przyznają, że wolą ładną buźkę i kształtną pierś od analizowania bełkotu Prousta. Kobiety takiej odwagi nie mają
  • 1
@Dietetyq dla mnie jest to właśnie pan o niszowej wiedzy, oczytany, najlepiej umysł ścisły. Jakiś matematyk, informatyk, automatyk, elektronik itp. a czy woli w wolnych chwilach jechać na ryby czy w Bieszczady to ¯_(ツ)_/¯
@WielkiNos

>ale nie psujesz. Moja narracja jest taka, że kobiety wybierają inteligentnych mężczyzn i nie są w stanie przymknąć oka na jej niedostatek choćby nie wiem jak atrakcyjny był facet wbrew temu co twierdzą wykopki.


Ehhhh, czyli po prostu jestem glupi. It's over dla choupa.
Brutalny #iqpill ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
mężczyźni (...) bez skrępowania przyznają, że wolą ładną buźkę i kształtną pierś od analizowania bełkotu Prousta. Kobiety takiej odwagi nie mają


@Pink_Floyd to jest sztuka zrobić ze spermiarstwa i swojej największej słabości zaletę xd
  • 0
chciałem tylko powiedzieć że ten facet po prawej jest bardzo przystojny imo, nie powiedziałbym że to jest "przeciętny facet".


@fizzly wpisałam w google "normal guy" i to mi wyskoczyło.
@WielkiNos: poza tym te 97procent to już jakieś dzieciate, spasione karyny lub stare grażyny przeruchane, które już nie mają szans na choćby powąchanie takiego chadzika i kłamią, jak to samice mają w genach, że wybiorą bete, a tak naprawdę, jakby chad na nie spojrzał, to by miały niagarę w majtach
@WielkiNos: ty normalny jestes? podajesz wyniki ze strony ktora w kazdej chwili moze manipulowac bialek, peocy, ruskie onuce, neuropa? przeciez tu bot na bocie jest, w kazdej chwili moga ci wyklikac tak ze bedzie odwrotnie

fb tez to sie tyczy