Wpis z mikrobloga

Moi drodzy doszło do pewnego precedensu. Beata Śniechowska otworzyła nową knajpę a majonezowy golem jeszcze nie popełnił rytualnego bukkake w 15 wpisach na ten temat. Nowa knajpa to BABA na Nożowniczej 1D.

Menu w sam raz na studencką kieszeń, bo tost(liczba pojedyncza) z serem to jedyne 44zł, w sam raz żeby złapać w drodze na wykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie71 #wroclaw
shinX - Moi drodzy doszło do pewnego precedensu. Beata Śniechowska otworzyła nową kna...

źródło: baba_tanio_pysznie_wpk_poleca

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Ludzie się masowo zachwycają „najlepszym w Polsce” schabowym Śniechowskiej z anchois, który jest po prostu zwykłym schabowym zalanym niepotrzebnym mdłym sosem z 1 (słownie jedną) sztuką anchois rzuconą na środku, tutaj nie będzie świadomej oceny bo jej jedzenie to jest już produkt marketingowy tak jak Burgery Drwala.
Ja z obu jej knajp wyszedłem zawiedziony i do trzeciej już nie pójdę.
  • Odpowiedz
majonezowy golem jeszcze nie popełnił rytualnego bukkake w 15 wpisach na ten temat.


@shinX: na instagramie wyświetlił mi się już filmik na ten temat, a majonezowego tam nie śledzę w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
post, że to nowa jakość na wrocławskim rynku gastronomii


@Darth_Gohan: xDDD

Właśnie dokładnie to było w filmiku, o którym wspomniałem wyżej xD
  • Odpowiedz
@shinX: Jak to WPK. Obiektywność to u niego rzecz niespotykana. Tak samo spuszczał się na grubą foką.I jego wielbiciele tak samo podnieceni. W sumie jak widzę te wpisy to mam flashbacki z profilów Sutryka.
Tak samo narcystyczny buc i tak samo bezkrytyczni ludzie (bo krytycznie szybko wyłapują bana).
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

co do straganow z kurczakami co maja gwiazdke michelin - sa to pojedyncze przypadki, ktore dopiero od jakichs paru lat sie zaczely pojawiac w przewodniku


@pasta_alla_carbonara: w samym Bangkoku jest 219 knajp polecanych przez Michelina. Nie każdy z gwiazdką, ale są wymienione na stronie jako polecane. Myślę, że kilka straganów się w tym znajdzie. Z Wrocławia mamy 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: funky jest określeniem od lat używanym na opis nut jakie dają dzikie drożdże w piwach. To że Tobie nic nie mówi i nie interesuje, nie znaczy że jest niepotrzebne. Ka nie znając się na winach wiem czego mniej więcej oczekiwać.
  • Odpowiedz
dla kogo 200 zł / os w restauracji to nie jest duży wydatek. a


@pekak: w BABA to raczej w 200zł na osobe zjesz tosta i buraka plus wychylisz kieliszek wina, a wody napijesz się w kiblu xD 200zł to obecnie nie tak dużo na dobra knajpe, #!$%@? ceny. Chętnie sprawdzę ta babe

dobra dyskusja ide czytać
  • Odpowiedz
Co do tosta. Jeżeli uważasz, że tost z BABY to będzie taki sam tost jak u Witka ("pajda chleba") to serio nie masz pojęcia kim jest Śniechowska. Jeżeli 44 zł to dla Ciebie cena zaporowa, to idź se do Witka właśnie i przestań smęcić.


@bacaa90: nie zestawiałbym legendarnych tostów Witka (celowo z wielkiej) z tostami BABY z przehajpowaną młodą polską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
polskie miejscowki tez sa w polecanych.


@pasta_alla_carbonara: we Wrocławiu okrągła liczba tych miejscówek - 0, a w całej Polsce 49. Czyli wciąż śmierdzące budy wygrywają z fajndajningiem typu śledź w śmietanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gwiazdek u nas w kraju 3, w Bangkoku 34 ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz