Wpis z mikrobloga

Czy nie macie czasami wrażenia że na wykopie mamy cykliczne powroty pewnych wydarzeń xD
W 2015 roku wszyscy się jarali Panem Długopisem, co chwile były memy jaki to on nie jest czad i wgl.
Mamy 2023 rok i za 8 lat będziecie narzekać jak to KO #!$%@?ło i jeszcze gorzej się żyje. A wielki bóg #holownia zostanie zapomniany lub będzie szykanowany.

Wykopowe DEJAVU
Prawda jest jedna - Teraz każda partia będzie was ruchała tak jak was poprzednia nie wyruchała bo daliśmy się wyruchać. Będziemy ruchani do końca naszych dni, aż nam odbyty pękną. #!$%@? która dała dupy raz, nie zostanie odruchana. Dalej będzie #!$%@?ą

#takaprawda #sejm #polska #przemyslenia #polityka
Pobierz gadatos - Czy nie macie czasami wrażenia że na wykopie mamy cykliczne powroty pewnych...
źródło: 55624f0f57ec2_o_full
  • 31
@gadatos: jezu, serio tak myslisz? Jak mozna widziec gówno i sztabke złota i mówić na forum że to te same rzeczy?

Duda sie wydawał fajny przez jakieś dwa tygodnie, bo niby cos tam po angielsku umiał I WYDAWAŁ SIE OK. Hołownia udowodnił że jest OK. Roznica miedzy gównem a złotem a Ty stawiasz znak równości.
Mamy 2023 rok i za 8 lat będziecie narzekać jak to KO #!$%@?ło


@gadatos: masz w życiu dwa wyjscia, jak nieszczęścia. Albo się co jakiś czas ekscytować, i potem przeżywać rozczarowanie, albo być szarą smętną skorupą która na wszystko macha ręką bo i tak będzie do dupy.

Wykopki które nie przyznają ci racji są młode i głupie, ale jeżeli zalecasz żeby się niczym nie ekscytować, to pozostaje współczuć.

Ekscytujcie się, nie
@gadatos oczywiście komentują głównie Ci ze stażem mniej niż 8 lat xD

Ale ja pamiętam Mirku, pamiętam grillowanie ekipy Tuska przez rząd Beaty Szydło, naśmiewanie się z komora jak podpisał referendum w sprawie JOWów
W 2015 roku wszyscy się jarali Panem Długopisem, co chwile były memy jaki to on nie jest czad i wgl.


@gadatos: Potwierdzam, nie interesował mnie wtedy właściwie w ogóle Wykop, miałem wtedy jakieś 17 lat i wyprany mózg "tradycyjnymi" wartościami przez rodzinkę. Myślę, że przez te 8 lat troszeczke świadomość narodu polskiego w kwestii sytuacji na scenie politycznej się podniosła, a niektórzy dalej zabetonowali swoje mózgi i wierzą w Konfederację jak
Prawda jest jedna - Teraz każda partia będzie was ruchała tak jak was poprzednia nie wyruchała bo daliśmy się wyruchać.


@gadatos:
Jak będzie COVID to małpa ze szlugiem będzie na żywo losowała obostrzenia?
Wydamy 500 milionów na wybory mailowe?
Komendat policji odpali małą atomówkę w komendzie i pośmiertnie zostanie uznany za poszkodowanego?
Policjanci się zamotają i będą się na wzajem #!$%@?ć pałkami w trakcie demonstracji?
Na komendzie zostanie zabity tajniak w