Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie głównie do osób które nie są w związku - jakie macie podejście do poszukiwania drugiej osoby? Czy zaakceptowalibyście kogokolwiek byle nie być samotnym, a może macie bardzo wysokie wymagania?

#randkujzwykopem #milosc #zwiazki #tinder #badoo #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Jakie masz podejście do poszukiwania partnerki?

  • Chciałbym znaleźć kogokolwiek 8.0% (14)
  • Zgodzę się na dość dużo kompromisów 9.1% (16)
  • Szukam dopasowania, podobieństw 37.7% (66)
  • Mam duże wymagania 14.3% (25)
  • Nie dopuszczam żadnych kompromisów 6.3% (11)
  • Już jestem w związku 5.7% (10)
  • Nie jestem zainteresowany związkiem 18.9% (33)

Oddanych głosów: 175

  • 8
@mirko_anonim: nigdy bym nie chciała spotkać faceta który nie ma żadnych wymagań. Uważam że facet powinien miec preferencje a ja powinnam je spełniać - być dla niego ta najfajniejsza łaska jaka zna. W innym wypadku wolę sobie odpuścić niż zostać oderwana przez gościa któremu jest wszystko jedno i rwie na ilość.
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Mam wysokie wymagania bo wiem, że i od siebie mogę wiele zaoferować. Mam też wgląd w związki znajomych, którzy dobrali się w pary z desperacji i samotności i nie są to szczęśliwe pary, przeciwnie - sfrustrowane i zgorzkniałe. Będąc singielką przynajmniej mogę mieć nadzieję na tego doskonałego księcia na białym koniu i cieszyć się, marząc, że kiedyś tam się pojawi. Będąc w związku z bylekim zostaje już tylko
@mirko_anonim: Szukam dopasowania, podobieństw. Wymagam, żeby facet nie palił i nie pił (w sensie okazjonalnie może się czegoś napić, ale nie toleruję codziennego piwka po pracy itp.), bo picie prowadzi do kolejnego problemu: hodowania piwnego brzucha co jest oznaką zapuszczenia. Musi być wyższy, ale nie musi być to mityczne co najmniej 180 cm. Dobrze jakby miał podobne spojrzenie na świat i był inteligentny, no i musi mi się podobać, ale to