Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #p0lka

Niedługo w naszym pięknym Cuckoldstanie zmieni się władza. Dowiedziałem się, że powstaje nowe ministerstwo. Katarzyna Kotula z Lewicy zostanie ministrem do spraw równości. Mam nadzieję, że zajmie się tematem zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. A tak na poważnie, to nie będą dobre czasy dla takich jak my. Jest źle, będzie jeszcze gorzej.
  • 25
  • 0
@Kopytnik_1: Biedny Areczek, pana chlebodawce chyba nie będzie stać na premie dla Areczka. Jak będzie trzeba z jakiś pieniędzy stworzyć takie ministerstwo.
I za co Areczek sobie kupi piwo i chrupki?
@NiebieskiMiszmasz: nawet nie tyle że ciągną kasę tylko #!$%@?ą się ludzi w ich życie prywatne. Ja nie jestem żadnym konfederatą ale im bardziej państwo zaczyna integrować w życie prywatne obywateli tym ludzie coraz bardziej zaczynają być dla siebie nieprzyjaźni a dzietność i instytucji rodziny upadają
Pobierz Hetmanow - @NiebieskiMiszmasz: nawet nie tyle że ciągną kasę tylko #!$%@?ą się ludzi ...
źródło: Screenshot_2023-12-07-10-44-51-176_com.android.chrome
@Erikaa: to nie pytanie do mnie, ale na przykład samotna kobieta może iść na emeryturę w wieku 60 lat, a mężczyzna dopiero w wieku 65 lat. Według danych mężczyźni żyją krócej od kobiet, więc krócej pożyją na emeryturze. Co ciekawe, to mężczyźni więcej odkładają do ZUS-u, a beneficjentkami tego są dłużej żyjące kobiety.
@Kopytnik_1: teoretycznie jest to jakiś pozytyw (o ile to nie zostanie zmienione), ale w dość odległej przyszłości który teraz jakoś nie wpływa na moje samopoczucie, a i tak wszyscy wiemy że emerytura to będą resztki i niezależnie od płci będziemy pracować dłużej.
@Kopytnik_1: i żeby nie było nie popieram tej różnicy, a z wieku dla kobiet mogę ale nie muszę skorzystać i raczej tego nie zrobię, a emeryturę muszę sama sobie zabezpieczyć. Nie czuje się teaz przez to ani uprzywilejowana ani szczęśliwsza...
@ShinpuTokubetsu: serio chwytasz się takich pierdół dla nielicznych? @Tetsuya ma rację. Zamknięcie biznesu w niedziele, ograniczenia w zatrudnianiu rodzin na postawienie za ladą rodzinnego sklepu. Bandycka, nieodliczalna Składka zdrowotna, która idzie do wspólnego wora zamiast na prywatne konta. Jak jesteś na etacie to płacisz składkę i jak założysz biznes to dalej płacisz drugą składkę za ducha świętego - no jak inaczej to nazwać jak nie jawnym złodziejstwem?
Zus dla samozatrudnionych -