Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #p0lka

Niedługo w naszym pięknym Cuckoldstanie zmieni się władza. Dowiedziałem się, że powstaje nowe ministerstwo. Katarzyna Kotula z Lewicy zostanie ministrem do spraw równości. Mam nadzieję, że zajmie się tematem zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. A tak na poważnie, to nie będą dobre czasy dla takich jak my. Jest źle, będzie jeszcze gorzej.
  • 30
@smallboobslover: Oczywiście, że to co piszesz to złodziejstwo, ale dla tych mniej zarabiających Polski ład dał trochę więcej kasy. Nie dużo, ale jednak. Oczywiście dali złodziejską składkę zdrowotną, ale podwyższyli próg i obniżyli stawkę podatku. Realnie wychodziło tak samo (zresztą było wyrównanie w trakcie roku) albo trochę lepiej. Sam na tym straciłem, bo zrobili progresję, ale ci mniej zyskali. Kwestia tej składki zdrowotnej drugiej, ZUS-u to przecież wszystko było już dawno
@Hetmanow: akurat ta aplikacja mogłaby być dobrym otrzeźwieniem dla millenialsek i zoomerek, które oglądając feministyczne seriale na netflixie czują się ciemiężone przez patriarchat, gdy w rzeczywistości we wszystkim wyręcza je tyrający za dwoje Mariuszek. Niejedna mogłaby się zdziwić ile faktycznie w domu robi i że łączenie się w bólu z amerykańskimi housewives z lat 50 nie sprawia, że same są ofiarami dyskryminacji, gdy w rzeczywiści traktowane są przez simpów jak księżniczki
Bananek2 - @Hetmanow: akurat ta aplikacja mogłaby być dobrym otrzeźwieniem dla millen...

źródło: IMG_0569

Pobierz
@ShinpuTokubetsu: Tak- zmieniono skostniały system, ale to wciąż jest kropla w morzu potrzeb. Chciałbym od lat otworzyć sklepik internetowy i dorobić sobie, a być może jak się rozkręci - to odpuścić etat i zająć się sklepem/sklepami. Bez dotacji z pup nie opłaca się w ogóle. Mało tego z tą dotacją jeszcze więcej się traci. Chcę zacząć od bardzo małego pułapu i nie mogę tego zrobić oficjalnie. Bo ewentualny zarobek poszedłby na
@ShinpuTokubetsu: Masz: https://wykop.pl/link/7299349/kazda-polska-rodzina-doplaci-w-2024-roku-po-466-zl-do-pensji-gornikow

I klaszcz dalej uszami dzieciaku jaki to pis jest dobry dla biednych, że otrzymałeś od nich dwa cukierki, nie zauważając, jak ruchany jesteś w dupsko kolejnymi obciążeniami. Jeszcze #!$%@? coś o 5zł za tuska, to się dopiero będziemy śmiać. Minimalna od 2016 roku wzrosła dwukrotnie. Teraz idź do sklepu i zobacz jak w tym czasie wzrosły podstawowe produkty spożywcze. Podpowiem 2-3 krotnie. Ergo biedni są tak samo w