Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #p0lka

Niedługo w naszym pięknym Cuckoldstanie zmieni się władza. Dowiedziałem się, że powstaje nowe ministerstwo. Katarzyna Kotula z Lewicy zostanie ministrem do spraw równości. Mam nadzieję, że zajmie się tematem zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. A tak na poważnie, to nie będą dobre czasy dla takich jak my. Jest źle, będzie jeszcze gorzej.
  • 30
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Nawet mi ich nie szkoda. Dali się omamić #tusk owi i #lewica to teraz będą ruchani tak jak ich pis nie ruchał. Ale dla typowego wykopka to wystarczy, że #holownia opowie żart na mównicy i pośmieje się z pisowca. Reszta się nie liczy. Ale tak konczy się jak jesteś wychowany na netflixie i masz umysł muchy plujki.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: bardziej niż PiS to nikt mnie nie wyruchał. Po nowym ładzie podatki wzrosły czterokrotnie. W miejscowości w której mieszkam pada praktycznie każdy biznes. Tylko w tym miesiącu trzy się zamykają
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Biedny Areczek, pana chlebodawce chyba nie będzie stać na premie dla Areczka. Jak będzie trzeba z jakiś pieniędzy stworzyć takie ministerstwo.
I za co Areczek sobie kupi piwo i chrupki?
  • Odpowiedz
@Hetmanow:Pamiętam to.Ja też fanem Konfy nie jestem,ale środowiska,które mówią,aby dać ludziom żyć po swojemu odwalają takie numery jak ten na twoim zdjęciu to jak tu nie uważać ich za hipokrytów i nie chcieć autentycznie zamknięcia tych bezsensownych instytucji.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: beka by była jakby wyszło że kobity w #!$%@? lecą i zamieniają żarcie na telefon a sprzątanie to od wielkiego dzwonu może kilka razy w roku. Do tego zmywarka, autonomiczny odkurzacz i pralka co sama suszy ubrania i by wyszło że i tak facet robi więcej wymieniając żarówek i kosząc trawę
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: nie #!$%@? mnie. Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jak PiS #!$%@?ł gospodarkę. Żyjcie sobie dalej w nieświadomości, może obudzicie się w momencie gdy po jakąś prostą usługę będziecie musieli jechać do sąsiedniego miasta bo w waszym wszystko się zamknęło.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: O czym ty #!$%@? typie? Przykłady. Zerowy pit dla młodych i emerytura bez to #!$%@?? Danina solidarnościowa dla tych zarabiających powyzej 1 mln zł (mądra progresja) to #!$%@? zmiana?
  • Odpowiedz
@DrCieplak: proszę o przykłady jakie benefity ma zwykła samotna pracująca na siebie kobieta, w jakim zakresie ma lepiej niż facet w podobnej życiowej sytuacji
  • Odpowiedz
  • 8
@Erikaa: to nie pytanie do mnie, ale na przykład samotna kobieta może iść na emeryturę w wieku 60 lat, a mężczyzna dopiero w wieku 65 lat. Według danych mężczyźni żyją krócej od kobiet, więc krócej pożyją na emeryturze. Co ciekawe, to mężczyźni więcej odkładają do ZUS-u, a beneficjentkami tego są dłużej żyjące kobiety.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: teoretycznie jest to jakiś pozytyw (o ile to nie zostanie zmienione), ale w dość odległej przyszłości który teraz jakoś nie wpływa na moje samopoczucie, a i tak wszyscy wiemy że emerytura to będą resztki i niezależnie od płci będziemy pracować dłużej.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: i żeby nie było nie popieram tej różnicy, a z wieku dla kobiet mogę ale nie muszę skorzystać i raczej tego nie zrobię, a emeryturę muszę sama sobie zabezpieczyć. Nie czuje się teaz przez to ani uprzywilejowana ani szczęśliwsza...
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: serio chwytasz się takich pierdół dla nielicznych? @Tetsuya ma rację. Zamknięcie biznesu w niedziele, ograniczenia w zatrudnianiu rodzin na postawienie za ladą rodzinnego sklepu. Bandycka, nieodliczalna Składka zdrowotna, która idzie do wspólnego wora zamiast na prywatne konta. Jak jesteś na etacie to płacisz składkę i jak założysz biznes to dalej płacisz drugą składkę za ducha świętego - no jak inaczej to nazwać jak nie jawnym złodziejstwem?
Zus dla
  • Odpowiedz