Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bardzo podobają mi się kobiety o egzotycznym typie urody. Czyli jakieś Włoszki z Sycylii, dziewczyny ze wschodniej Turcji, imigrantki z Indii w UK. Trochę mieszkałem na Zachodzie, więc miałem tam ciągle styczność z takimi kobietami. W Polsce jednakże jak dziewczyna ma egzotyczny wygląd to (nie licząc zagranicznych studentek w dużych miastach) prawie na pewno jest mieszaną p0lką, której matka-p0lka była w 15 minutowym dyskotekowym "związku" z Enrique, Ahmedem, Mokebe czy indyjskim Rohanem. Ponadto jak na Tinderze widzę, że jakaś p0lka wpisuje sobie coś w stylu 50% PL 50% PT itp. to też czuję niesmak i od razu daję w lewo, bo wyobrażam sobie jej mamusię, która wzięła ol-ekskjuzmi w promocji do Porto, a tam jakiś Portugalczyk zobaczył p0lkę i też skorzystał z promocji... Zawsze jak widzę taką mieszaną p0lkę to czuję do niej fizycznie dużo większy pociąg niż do takiej zwykłej białej, ale z drugiej strony mam rozum, który mówi mi, żebym sobie odpuścił, bo skoro mamusia takiej dziewczyny była niezbyt ciężkich obyczajów, to po pierwsze geny a po drugie wychowanie musiało wpłynąć na dziewczę, które ostatecznie i tak by mnie zdradziło z jakimś Sułtanem Pustyni, Królem Sawanny albo zwykłym Tomasso z Neapolu :(
#przegryw #tinder #randki #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim muszę Cię rozczarować z tymi Sycylijkami. Tam akurat jest totalna mieszanka, łącznie z kombinacją jasne włosy + niebieskie oczy ¯_(ツ)_/¯ więc do kolejnych wrzutek raczej Włoszka z południa.