Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, większość znajomych wyjechała po studiach z miasta i w ostatnich tygodniach strasznie zaczyna doskwierać mi samotność. To zaczyna się powoli odbijać na mojej psychy, zwłaszcza jak widzę, że kilka osób które mi zostało w ciągu tygodnia czy w weekendy gdzieś wychodzi i jakoś raz na 2 tygodnie coś z nim mogę porobić, ale jak się zaczynam do nich przyklejać to ich to trochę denerwuje, co zresztą zrozumiem. Teraz nie nawet mam z kim pójść na jarmark świąteczny w weekend. Nie chodzi mi o znalezienie sobie miłości, tylko po prostu ziomków czy koleżanek żeby gdzieś sobie czasem wyjść. Mam z kim pisać, ale to nie to samo. Dodam, że chodzę na siłkę, ale nie wydaje mi się że tam kogoś poznam, w pracy podobnie. Macie jakieś porady? Jestem raczej nieśmiały i wstydzę się z pójścia na kurs tańca czy jakieś aplikacje randkowe, strasznie mnie to stresuje i czuję się wtedy niekomfortowo. Robię się "aktywny" społecznie dopiero gdy kogoś bliżej poznam. Ale na razie nie mam pomysłu jak...

#samotnosc #feels #depresja #przegryw #frenpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: według mnie po 25 roku życia jak nie jesteś przebojowy/ mocno dynamiczny to jest ściana w poznawaniu ludzi. Ja w twoim przypadku zwrócił bym się w stronę starych znajomych bo to że na kursie tańca idzie poznać to mega cope. Sam znam osobnika który myślał że na grupie na Facebooku da się kogoś poznać i wbić do paczki znajomych a skończyło się tym że tylko im drinki stawiał i jeszcze
@mirko_anonim: a ja się nie zgodzę, że iść w stronę starych znajomych. To już rzeka do której wchodziłeś, a z jakiegoś powodu nie płynie w niej woda jakbyśchciał. Oczywiście nie ma co się odcinać od ziomków, ale warto poznawać nowe osoby. Siłownia może nie jest szczególnie dobrym miejscem, ale jakbyś sobie poszedł na jakiś sport zespołowy... grupowy. Jakieś tańce, sztuki walki... gdzieś gdzie są eventy, obozy, można pojechać i się zintegrować