Wpis z mikrobloga

jarają patostrimy i jakieś fejmmma xD


@FrasierCrane: Mam takie same odczucia. Parę lat temu istniało pojęcie patostreamu i generalnie u większości wywoływało zażenowanie. Teraz? Teraz większość to g... ogląda i się cieszy że ogląda przyznając że to g... ale oni lubią g...
"Jesteś debilem" "Jestem, chce i lubię być debilem" - taka to akcja, ale tak na serio, w medycznym sensie słowa debil.
Lubie przyznają całkiem serio że lubią dno
Chyba czas sobie dać spokój z próbą jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, który jarają patostrimy i jakieś fejmmma xD


@FrasierCrane: Bzdura, pisanie na głupim portalu, że jest głupi najbardziej świadczy o piszącym. Znalezienie wartościowych treści w sieci jest bardzo proste.
Znalezienie wartościowych treści w sieci jest bardzo proste.


@cooles: no właśnie im dalej czas leci tym gorzej. Treści są systematycznie usuwane, google udaje że nie pamięta o artykule który czytałem miesiąc temu. A będzie gorzej.
@crystalmethh a co zlego jest w czytaniu książek ? Sam zacząłem a tym roku bo działa to bardzo relaksująco przed snem. W ciągu miesiąca przeczytałem 5 ksiazek o różnej tematyce.
@FrasierCrane to na pewno. Aktualizacja na wykop 2.0 zrobiła swoje. Ja wchodzę jeszcze na hejto ale ruch znacznie mniejszy.
@FrasierCrane: mnie #!$%@?, jak coś uogólniam i piszę, że "zazwyczaj/prawie zawsze/większość", a idioci mi wrzucają przykłady właśnie tych wyjątków xD próbuję to wyjaśniać na kolejne sposoby z każdym kolejnym komentarzem tego typu, ale nigdy nie dociera i oświecone cymbały mnie wołają xD
Musimy się z tym pogodzić, ich się nie da nauczyć, możemy ich tylko ignorować. Tęsknię za internetem, w którym byli tylko ludzie, którzy mieli na tyle zwinne procesy myślowe,
Mam wrażenie, ze poziom intelektualny tego portalu dramatycznie upadł, a czytanie ze zrozumieniem jest na poziomie wczesnych klas szkoły podstawowej. Chyba faktycznie od wprowadzenia wykopu 2.0 zostały tu głównie intelektualne odpady. Chyba czas sobie dać spokój z próbą jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, który jarają patostrimy i jakieś fejmmma xD


@FrasierCrane: Zawsze tak było. Po prostu ty dorosłeś.
Mam wrażenie, ze poziom intelektualny tego portalu dramatycznie upadł, a czytanie ze zrozumieniem jest na poziomie wczesnych klas szkoły podstawowej.


@FrasierCrane: To nie wykop, to całe społeczeństwo.
@FrasierCrane: to co się #!$%@? na głównej to przechodzi ludzkie pojęcie. Ale upośledzona moderacja ma na to totalnie #!$%@?. Widocznie sami prezentują taki poziom intelektualny

#!$%@? wam do dupy Anka i Michau, #!$%@?ście ten potral