Wpis z mikrobloga

Co mnie czasami bawi w #niebieskiepaski

1. Oczekiwanie niesamowitego seksu z dziewicą
2. Wyśmiewanie stosowania medycyny estetycznej przy jednoczesnym oczekiwaniu top wyglądu niczym z instagrama
3. Obawianie się, że dziewczyna leci na kasę gdzie 95% tych bojących się praktycznie nic nie ma
4. Oczekiwanie zachowywania się jak żona (pełne oddanie, gotowanie, sprzątanie) bez ślubu i żadnych konkretnych zobowiązań, ustaleń
5. Chęć znalezienia młodej parnerki i oczekiwanie, że będzie zachowywała się dojrzale, będzie stabilna emocjonalnie i odpowiedzialna
6. Chęć założenia rodziny i podziału finansów 50/50 ale to kobieta rodzi, w większości wychowuje i ponosi trudy rodzicielstwa a jak "siedzi w domu" z dzieckiem to powinna też wszystko gotować i sprzątać

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 102
  • Odpowiedz
@darknightttt Go girl! Girl power!! Go woke!!! Nie sluchaj przegrywow, badz sama albo najlepiej znajdz 2 taka dziewczyne i badzcie postepowe. Masz racje, faceci (95%) to sp€rdoliny xD buziaczki pierdzioszki xoxo
  • Odpowiedz
@darknightttt: 1. Miałem taki i był najlepszym w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Naturalność zawsze jest w formie. A 99% tych z powiększonymi ustami wygląda fatalnie, bo nie mają budżetu na profesjonalistów.
3. Ja akurat mam. Ale często wystarczy, że dziewczynie wydaje się, że ktoś ma i już z niego ciągnie co może xD
4. To oczekiwanie idzie w dwie strony, bo mamy równość płci (
  • Odpowiedz
To powinno mieć tytuł "manifest karynistyczny".


@thorgoth: gwiazdka za to zdanie xD

@Castellano: Ciągle pojawiają się podobne wpisy i komentarze na temat kobiet i jakoś nikt wtedy nie pisze "co ty znowu wymyślasz", tylko pojawiają się głosy poparcia.


@choochoomotherfucker: Z prostego powodu. Niebiescy mają rację a różowe nie. Jak się nie zgadzasz to pokaż komentarz jakiegoś niebieskiego i jakiś artykuł, który to obala. Nawet nie proszę o statystykę bo
Pandillero - >To powinno mieć tytuł "manifest karynistyczny".

@thorgoth: gwiazdka za...
  • Odpowiedz
Punkt 5 mocno naciągany, bo dzisiaj z tym rodzeniem dzieci, wychowywaniem i gotowaniem to bym nie przesadzał jest chodzi o polskie kobiety. Dzisiejsze dziewczyny nie mają podejścia do naszych matek i babek jeśli chodzi o pielęgnowanie ogniska domowego czy rodzinnego.


@Kamokamo: ale to jest o oczekiwaniach mężczyzn a nie kobietach. O to chodzi, że są nierealne. Ja się nie dziwię kobietom. Ty byś chciał być na łasce męża i jego kariery
  • Odpowiedz
@darknightttt:
Co mnie często bawi w #rozowepaski

1. Oczekiwanie niesamowitego związku z czadem
2. Wyśmiewanie emocjonalnych mężczyzn przy jednoczesnym oczekiwaniu top romantyzmu niczym z filmów romantycznych
3. Obawianie się, że facet leci na młodsze gdzie 95% tych bojących się praktycznie o siebie nic nie dba w sposób który będzie mu się podobać i brzydną
4. Oczekiwanie zachowywania się jak mąż (pełne bezpieczeństwo, bronienie, płacenie) bez ślubu i żadnych konkretnych zobowiązań, ustaleń
  • Odpowiedz
@thorgoth

czy wiesz czym jest botoks?

Chorym mózgiem haha, ala taka prawda bo niszczy mózg wg badań a trzeba mieć grubo pod deklem jeśli nie ma się deformacji wyglądu a chce się poprawiać operacyjnie bo potem z wiekiem to tylko eskaluje hahaha

@darknightttt: Zrobiłaś jakieś badania czy tylko wzięłaś próbkę swoich "wybrańców" jako punkt odniesienia wykładni ogólnej do narzekania z cyklu starej rury bo jej nie chcą czady? xD
  • Odpowiedz
@darknightttt: Lepiej wyrazić swoje zdanie na temat obecnych problemów w relacjach międzyludzkich, niż prowokować burzę, która nie przynosi nic dobrego.
  • Odpowiedz
Chęć założenia rodziny i podziału finansów 50/50


@darknightttt: no moja to jakaś #!$%@?, bo nawet nie chce słyszeć o innym podziale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz