Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie jedną rzecz. Chciałem z oficjalnego sklepu apple kupić tego 15 pro maxa.
Dzwonię na infolinii i babka bierze wszystkie dane do faktury i mówi, że skoro na firme to sprzedadzą mi go z zerowym vatem.
#!$%@?, świetnie. Przez telefon chciała dane do karty i już mi sie lampka zaświeciła bo przecież telefon chce odebrać osobiście więc po co dane do mojej karty?
A no po to, aby zablokować mi kwotę 7199zł, ale oni i tak mi go sprzedadzą za 5852zł.

Albo jestem jebnięty albo niepotrzebnie tak przezorny. Od kiedy firma firmie sprzedaje coś z 0% vatem? No nie róbmy se jaj, bo albo mam zacofaną księgowa albo dla niej też to śmierdzi.
No i najmocniej #!$%@? mi fakt, że chcą zablokować mi prawie 7200 a odblokują potem 1346zł. I wątpię abym źle ją zrozumiał bo babka gadała w języku polskim.

#apple #iphone #wlasnafirma #pytanie
  • 8
rok temu kupowałem 14 Pro też od Appla. Zamówiłem przez stronę, tam podałem nr NIP i tyle.


@RoundStic: w tym roku wyłączyli tą możliwość żeby użytkownik poczuł się wyjątkowo #!$%@? w dupe gdy chce zamówić telefon za 7k w dniu premiery czekając w kilkugodzinnej kolejce na połączenie.