Wpis z mikrobloga

swoje uwagi może zaprezentować za 2 lata o ile oszołomy go nie wybiorą na prezydenta


@willyfog: jestem prawie pewny, że 2 jego letnia kadencja jako marszałka została ustalona, żeby potem kandydować na prezydenta. Ma mój głos ()
@willyfog

@Ekrad działa to w dwie strony? Z lewej strony też siedzą klauny, które można ośmieszać z mównicy Marszałkowskiej


@willyfog ty, ale wiesz, że przez 8 lat pis prowadził swój standup? I teraz buldupisz, że ktoś od 2 tygodni robi standup?
@willyfog Moim zdaniem standup potrwa do wyborów prezydenckich w 2025 roku, bo Hołownia wciąż ma apetyt na prezydenturę i przygotowuje się do wyborów. Właśnie po to jest mu funkcja marszałka - żeby wykorzystywać funkcję marszałka do 2 lat kampanii bez robienia kampanii.
Nie wiem zresztą po co to pisze na tym portalu XD


@willyfog: obawiam sie, ze ciezko bedzie znalezc w polskim internecie przestrzen, gdzie bedziesz mogl popierac PIS, a ludzie beda Ci z tego powodu przyklaskiwac. Probowales moze grupy z emerytami na FB? Ewentualnie zlot ludzi bez szloly, albo tylko z ukonczona szkola podstawowa.
@willyfog wiesz co....za te numery co witek odwalala 8 lat to te kilka miesiecy standupu sie po prostu nalezy;)
Poza tym on nikomu krzywdy nie robi i jest po prostu blyskotliwy. Normalny chłop, daj mu spokój.