Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Dobra, przesłuchałam wszystko i mogę to nazwać taką nieszkodliwą płytą, na co dzień słuchać nie będę, chociaż "nie wypada" nawet wpadło mi w ucho. Mogło być gorzej, ale jest spoko, na pewno znajdzie swój target. Nie wiem czy "O północy" jest z tej płyty, ale to najlepsza jej piosenka moim zdaniem.
z marcysi plyty to tylko prolog fajny a reszta klapa


@kyIiejenner: Niekoniecznie klapa, biorąc pod uwagę z jaką wytwórnią ona podpisała umowę to oni robią tak, że dają ci 10-15% często (próbując wcisnąć, że to dużo) i czekasz u nich na wydanie płyty po 2-3 lata do tego stopnia, że aż ludzie dość mają, ogólnie też oni biorą każdego tak od roku.
Wiecie co jest śmieszne, że #wersow nie umie za bardzo śpiewać na żywo, a jej płyta jest duuużo lepsza niż płyta Marcysi która miała być taką gwiazdą XD


@MrBeast: Nie powiedziałbym, że ona nie umie śpiewać chociaż wiadomo Ava Max lub Tate McRae robią to lepiej. Wbrew pozorom śpiewanie jest jak gra w piłkę a może nawet bardziej proste to nie jest jakieś trudne i nieosiągalne wszystko jest kwestią nauki a
@MrBeast: Tak właściwie to nie sluchasz kompozycji i pomysłu Wersow, tylko ludzi którzy faktycznie potrafią produkować i realizować muzykę dla topki sprzedażowej w tym kraju, dzisiaj z wokalem można takie rzeczy zrobić, że nawet fałsz pięknie zabrzmi więc to nie miało prawa się nie udać, gdyby Wersow sama siadła przy pianinie, daw, etc to by była jedna wielka klapa