Wpis z mikrobloga

Floor press 230kg CYK! Potem odwaliłem pin press 270kg x 5 i to była lekka przesada... Miałem powoli dokładać do OGNIA, a dzisiaj po prostu dorzuciłem cały kanister pełen benzyny :P

Aę miało być spokojnie i BYŁO, na początku planowałem 210-215kg, jakoś tego ćwiczenia nie czułem, dawno go nie robiłem, i ruch wydawał mi się dziwny , ale szło tak łatwo że zrobiłem 200kg potem 210kg, 220kg znowu banalnie, no to dawaj 230kg, więcej niż kiedykolwiek zrobiłem w tym ćwiczeniu, i znowu poszło łatwo...ROZSĄDNIE stwierdziłem że jest git na ten moment i przechodzę do innych ćwiczeń.

Następnie pin press, z pełnym odłożeniem na piny po każdym powtórzeniu aby w pełni rozluźnić łapy. 210x3 łatwo, 230x3 łatwo, 250x3 i znowu za łatwo no to dobra, jazda z 270kg x 3, myślałem że to będzie wyzwanie i za bardzo się nakręciłem... Wpadłem w AMOK i przestało się liczyć wszystko poza #!$%@? tych ciężarków. Technika gdzieś uciekła, została siła i SZAŁ.

Nic się nie stało (poza mega #!$%@? że ten ostatni rep nie wszedł lol), nic nie boli ale trzeba jakoś nad tym zapanować bo jak tak będzie każdy trening wyglądał to to się źle skończy.
Dalej wybrałem po prostu drobniejsze izolacje żeby się spompować bez żadnych nadmiernych ciężarów czy serii AMRAP.
Ale te 230kg w floor press cieszy :) Bo mój wynik w floor press przekładał się na +5-10kg więcej na ławce. Czyli to daje jakieś 235-240kg do zrobienia... ładnie :)

Cały trening

Floor press 230kg x 1
Pin press 230x3 250x3 270x5
Triceps pushdown 5x12
BB front raise 50kg 4x6
DB side raise 30kg 4x10
DB rear raise 17,5kg 4x20
Band triceps pushdown 3x50
Band pullaparts 3x30

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Floor press 230kg CYK! Potem odwaliłem pin press 270kg x 5 i to była le...
  • 19
szanuję za obciążenie, ale co to za floor press z kilkucentymetrowym zakresem ruchu


@Taneczna_Komora_Transformatora: Nie rozumiem. Floor press to pierwsze nagranie, tam mam prawie pełny zakres ruchu jak na ławie. A drugie ćwiczenie to pin press albo inaczej rack lockout, skupiający się właśnie na samym docisku i dlatego taki ROM.
Miałem powoli dokładać do OGNIA, a dzisiaj po prostu dorzuciłem cały kanister pełen benzyny :P


@IntruderXXL: No i to mi się podoba, to jest właśnie metodologia Westside

"Kiedyś byłem na intensywnej terapii w śpiączce farmakologicznej przez 4 dni. Zrobili mi tracheotomię, więc miałem w krtani dziurę a z boku, po obu stronach żeber szwy. Plus kolano w gipsie. Ze szpitala odebrała mnie żona i Chuck Vogelpohl we wtorek. W sobotę Chuck
No i to mi się podoba, to jest właśnie metodologia Westside


@Pan_Szeryf: Ciągnie wilka do lasu :P No ale właśnie muszę się hamować i ograniczać bo to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie lol. Ja wiele oczekiwałem od towaru... ale nie aż tyle :P Nie jestem w stanie się zajechać, regeneracja jest natychmiastowa. Po tym wczorajszym treningu, ja nic nie czuje właściwie dzisiaj xD A zobacz ile tam na barki
@IntruderXXL: no w końcu wbiles, a po co zwiększać dawki jak siła tak szybko idzie? Bo wynika z tego, że 20-30kg w ławie dołożone co się zgadza, to spokojnie na obecnej dawce będziesz miał miesiące progresu.
Pewnie jesteś świadomy ale nie zaszkodzi powtórzyć żebyś się nie #!$%@?ł przy za szybkim progresie, bo teraz gra jest o to czy ciało wytrzyma treningi, jak tak to lecisz po rekord świata w trójboju
@Zieew: Wszystko jest częścią większego planu.
Wstępny zarys zakładał zwiększenie dawek po 3 tygodniach. Ale nie było takiej potrzeby, tym bardziej uwzględniając to jak dobrze się czułem, czuje. Na razie jestem na czymś co w przyszłości będzie po prostu moim mostkiem, "trt".
Za ~4tygodnie zrobi się badania, sprawdzi wszystko i jak będzie git to dopiero wejdę na ten planowany docelowy "cykl" I na tym już pociągnę długi czas.
Teraz siła nie