Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, planuję wkrótce odnowić #ubezpieczenie mieszkania, aktualne zawarłem przez #rankomat. W jakim terminie powinienem się do nich zgłosić, i czy faktycznie przedstawią mi najlepszą propozycję - czy są jakieś lepsze oferty/sztuczki, na które muszę uważać?

Za miesiąc mija także okres pierwszego roku ubezpieczenia mojego pierwszego samochodu (#oc #ac #assistance #nnw), które zawarłem u dealera. Gdzie szukać ofert? W jakim terminie i gdzie najlepiej się zgłosić?

Z góry dziękuję za porady.

#pytanie #mieszkanie #mieszkania #nieruchomosci #samochod #samochody #auto #auta #motoryzacja #ubezpieczenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, planuję wkrótce odnowić #ubezpieczenie...

źródło: f-103160-czym-sa-ubezpieczenia-majatkowe-i-jakie-sa-ich-popularne-rodzaje

Pobierz
  • 6
i czy faktycznie przedstawią mi najlepszą propozycję


@mirko_anonim: Przedstawią Tobie xx propozycji, ale czy to będą najlepsze to zależy czy bardziej przykładasz wagę do ceny czy faktycznego zakresu ubezpieczenia. Każda firma ma inne warunki ubezpieczenia i inne wyłączenia.

No ale skoro robisz przez rankomat, to zadzwoń do nich i poproś żeby wytłumaczyli Tobie różnice między różnymi wariantami ubezpieczeń w danej firmie jak i różnice między ofertami(zakresem ubezpieczenia) różnych firm.

Dodatkowo niech
@mirko_anonim: Ogarnięty agent jest w stanie zrobić większe zniżki na mieszkanie i samochód. Np. jak masz jakiś produkt na życie w danym towarzystwie to możesz mieć od 25-40% zniżki. A za produkt życiowy płacisz np. 45 zł miesięcznie. Przy "tłustych" furach z AC się bardzo opłaca.
@mirko_anonim: przy wyborze zarówno ubezpieczenia mieszkania jak i samochodu należy zwodzić uwagę na zakres umowy. Ubezpieczenie może wydać się niewiele tańsze, jednak nie będzie w pełni Cię zabezpieczało w przypadku szkody lub suma ubezpieczenia będzie niska.
Możesz zajrzeć na moje.pzu.pl - tam sprawdzić warunki umów i obliczysz składkę i jeśli oferta będzie ok, od razu kupisz polisę online ;)