Wpis z mikrobloga

Patrząc na tą wszechobecną podjarkę nowym GTA 6 naprawdę trudno nie oprzeć się wrażeniu że gracze tej serii to ten sam rodzaj gejmerskich ameb co gracze fify czy fornajta. XD

Rockstar nie pokazał nic. Jest to po prostu 90 sekundowe CGI, film promocyjny, który mógł być szlifowany miesiącami. Nie dostaliśmy ani sekundy gameplaya na silniku gry. Nie wiemy jak będzie wygladał świat przedstawiony, jak szczegółowe będą lokacje, budynki, detale swiata, zachowanie npc. Nie wiemy jak wyglądaja pościgi, jak wygląda gunplay i combat, nie wiemy jaka będzie inteligencja policjantów czy przypadkowych przechodniów. Nie wiemy w końcu jakie tryby otrzyma gra i czy dostaniemy chociaz 60 klatek i 1080p na premiere. I mimo tych wszystkich niewiadomych nie przeszkadza wam to wcale sikać na podloge jak szczeniaki, które widzą swojego wlasciciela po 12 h gdy ten wraca z pracy.
Zachowujecie sie dokladnie tak jak zakladali i życzyli sobie marketingowcy Rockstara, wystarczy pokazać wam kawalek dupy i kolorowy teledysk a piejecie ze szczescia jak dzieci z podlasia pierwszy raz wizytujacy Mc Donald. Łatwo jest was zmanipulować bazując na waszym sentymencie i infantylnosci.

Kochani, gdy wychodzilo vice city czy gta 5 byliście dziećmi, mogły wam imponować przemoc, nagość, cycki, poscigi samochodowe czy strzelaniny na ulicach. Ja sam miałem 15 lat gdy wychodzilo gta 2. Dzisiaj, aby zdobyć serce takiego zblazowanego gracza jak ja, Rockstar musi sie naprawde postarać, nie wystarczy krzykliwy trailer, wpasowujący się w to co modne na socjalach. Ja oczekuje od nich czegoś więcej, czegoś przełomowego, dlatego staram się nie ulegać tej gorączce i wolę poczekać na produkt końcowy. Rockstar nie jest bogiem, zaledwie dwa lata temu spieprzyli remaster trylogii zlecając robote hindusom. Zejdzćie troche z oczekiwaniami, pompujecie ten balonik a pozniej bedziecie plakać jak po premierze cybergrajka. Pamietajcie, że lepiej sie miło zaskoczyc jak niemiło rozczarować.
#gta5 #gta6 #gtavi #rockstar #ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole
Pobierz daeun - Patrząc na tą wszechobecną podjarkę nowym GTA 6 naprawdę trudno nie oprzeć si...
źródło: temp_file3950883262060390204
  • 37
@daeun: widze ze wykopek nie wie ale sie wypowie, nic nie wiedzący ale wypowiadający sie wykopek z serwisu wykop pe el

Była masa wycieków krótkich filmików dostępnych wewnątrz firmy. Było widać postacie ich imiona oraz testowane elementy rozgrywki. Niektóre miejsca były tak charakterystyczne, ze nawet udało sie je znaleść na Google street view

Dla ludzi obserwujących serie GTA nie jest to wielkie zaskoczenie, bo każdy pierwszy zwiastun z uniwersum HD, nigdy
@daeun:

Rockstar nie pokazał nic. Jest to po prostu 90 sekundowe CGI, film promocyjny, który mógł być szlifowany miesiącami.<

Na jakiej podstawie uważasz że to jest CGI? Nie przypominam sobie by kiedykolwiek Rockstar pokazywał CGI w zwiastunach. Wyreżyserowane scenki na silniku gry to nie CGI
@daeun: mnie tylko denerwuje to jaranie się dosłownie niczym. Tak jak piszesz, dosłownie nic z gry nie pokazali i wielka podjarka bo to przecież GTA, a zwłaszcza jest to irytujące bo w ostatnich latach mało jaki tytuł był godnym następcą swoich poprzedników. Już nie wspominając o remasterze Vice City. Jeszcze pewnie przy preorderze każą sobie zapłacić 3 stówy, albo i 5 za jakąś super hiper mega wypasioną edycję i oczywiście masa
@daeun ja już mam wywalone na tą serię i tego nie kupię. Chyba, że będzie hiper super grą. Ostatnia włączyłem gta V i straszna nuda. Historia cienka jak nudel. Gta online to dopiero porażka. Wyciąganie hajsu.
Rockstar nie pokazał nic. Jest to po prostu 90 sekundowe CGI, film promocyjny, który mógł być szlifowany miesiącami. Nie dostaliśmy ani sekundy gameplaya na silniku gry.


@daeun: Rockstar nigdy nie zrobił trailera z CGI, to co zobaczyłeś prawie na pewno jest zrzucone bezpośrednio z gry, zresztą to widać bo momentami gra wygląda rewelacyjnie i nextgenowo (np ilość ludzi i samochodów na ulicach albo zagęszczenie assetów w sklepie), a momentami raczej standardowo
@daeun:

Rockstar nie pokazał nic. Jest to po prostu 90 sekundowe CGI, film promocyjny, który mógł być szlifowany miesiącami. Nie dostaliśmy ani sekundy gameplaya na silniku gry. Nie wiemy jak będzie wygladał świat przedstawiony, jak szczegółowe będą lokacje, budynki, detale swiata, zachowanie npc.


No akurat bredzisz bo cały trailer jest na silniku i prezentuje sceny z gry. Rockstar robi to standardowo już od 22 lat w każdej swojej grze, każdy ich
@WielkiPowrut88:

Skąd pomysł że TY jesteś targetem tej gry a nie dzisiejsze piętnastolatki?


Targetem tej gry są prędzej nawet dzisiejsi 3-latkowie, a nawet płody, patrząc na to że nowe online będzie zastępowało V na jakieś pewnie 14 lat od teraz licząc.
@daeun: Oczywiście. Ale Rockstar akurat robi odwrotnie i ich trailery nigdy nie wyglądają lepiej niż gra a najczęściej to gra wygląda lepiej niż trailer.
Tasde - @daeun: Oczywiście. Ale Rockstar akurat robi odwrotnie i ich trailery nigdy n...