Wpis z mikrobloga

Patrząc na tą wszechobecną podjarkę nowym GTA 6 naprawdę trudno nie oprzeć się wrażeniu że gracze tej serii to ten sam rodzaj gejmerskich ameb co gracze fify czy fornajta. XD

Rockstar nie pokazał nic. Jest to po prostu 90 sekundowe CGI, film promocyjny, który mógł być szlifowany miesiącami. Nie dostaliśmy ani sekundy gameplaya na silniku gry. Nie wiemy jak będzie wygladał świat przedstawiony, jak szczegółowe będą lokacje, budynki, detale swiata, zachowanie npc. Nie wiemy jak wyglądaja pościgi, jak wygląda gunplay i combat, nie wiemy jaka będzie inteligencja policjantów czy przypadkowych przechodniów. Nie wiemy w końcu jakie tryby otrzyma gra i czy dostaniemy chociaz 60 klatek i 1080p na premiere. I mimo tych wszystkich niewiadomych nie przeszkadza wam to wcale sikać na podloge jak szczeniaki, które widzą swojego wlasciciela po 12 h gdy ten wraca z pracy.
Zachowujecie sie dokladnie tak jak zakladali i życzyli sobie marketingowcy Rockstara, wystarczy pokazać wam kawalek dupy i kolorowy teledysk a piejecie ze szczescia jak dzieci z podlasia pierwszy raz wizytujacy Mc Donald. Łatwo jest was zmanipulować bazując na waszym sentymencie i infantylnosci.

Kochani, gdy wychodzilo vice city czy gta 5 byliście dziećmi, mogły wam imponować przemoc, nagość, cycki, poscigi samochodowe czy strzelaniny na ulicach. Ja sam miałem 15 lat gdy wychodzilo gta 2. Dzisiaj, aby zdobyć serce takiego zblazowanego gracza jak ja, Rockstar musi sie naprawde postarać, nie wystarczy krzykliwy trailer, wpasowujący się w to co modne na socjalach. Ja oczekuje od nich czegoś więcej, czegoś przełomowego, dlatego staram się nie ulegać tej gorączce i wolę poczekać na produkt końcowy. Rockstar nie jest bogiem, zaledwie dwa lata temu spieprzyli remaster trylogii zlecając robote hindusom. Zejdzćie troche z oczekiwaniami, pompujecie ten balonik a pozniej bedziecie plakać jak po premierze cybergrajka. Pamietajcie, że lepiej sie miło zaskoczyc jak niemiło rozczarować.
#gta5 #gta6 #gtavi #rockstar #ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole
daeun - Patrząc na tą wszechobecną podjarkę nowym GTA 6 naprawdę trudno nie oprzeć si...

źródło: temp_file3950883262060390204

Pobierz
  • 37
Jest to po prostu 90 sekundowe CGI, film promocyjny, który mógł być szlifowany miesiącami


@daeun: skoro tak było, to osoba odpowiedzialna za to nadaje się do zwolnienia. Bo grafika woła o pomstę do nieba.

Nie wiemy jak będzie wygladał świat przedstawiony,


@daeun: wiemy. Będzie to współczesne Miami
via Android
  • 1
@GeDox wspolczesne miami to żadna wiedza. Miasto moze być podobnie jak Night City jedną wielką makietą, z budunkami do ktorych nie można wejść. Nie wiemy jak bardzo to miasto bedzie wchodzić z nami w interakcję.
Zachowujecie sie dokladnie tak jak zakladali i życzyli sobie marketingowcy Rockstara, wystarczy pokazać wam kawalek dupy i kolorowy teledysk a piejecie ze szczescia jak dzieci z podlasia pierwszy raz wizytujacy Mc Donald. Łatwo jest was zmanipulować bazując na waszym sentymencie i infantylnosci.


@daeun: huh? raczej chodziło o to
GeDox - >Zachowujecie sie dokladnie tak jak zakladali i życzyli sobie marketingowcy R...

źródło: 2023-12-05_12-19

Pobierz
wspolczesne miami to żadna wiedza. Miasto moze być podobnie jak Night City jedną wielką makietą, z budunkami do ktorych nie można wejść. Nie wiemy jak bardzo to miasto bedzie wchodzić z nami w interakcję.


@daeun: a z tego co wiem to Take-Two raczej nie cofa się w rozwoju i GTA VI może być godnym następcą GTA V z elementami RDR2 (tj. wykorzystane technologie, w tym fizyka / grafika i tym podobne).
Dzisiaj, aby zdobyć serce takiego zblazowanego gracza jak ja, Rockstar musi sie naprawde postarać, nie wystarczy krzykliwy trailer, wpasowujący się w to co modne na socjalach. Ja oczekuje od nich czegoś więcej, czegoś przełomowego


@daeun: Skąd pomysł że TY jesteś targetem tej gry a nie dzisiejsze piętnastolatki? Analogicznie lata temu seria gta była kierowana do nastolatków a nie ich rodziców.
Patrząc na tą wszechobecną podjarkę nowym GTA 6 naprawdę trudno nie oprzeć się wrażeniu że gracze tej serii to ten sam rodzaj gejmerskich ameb co gracze fify czy fornajta. XD


@daeun: weź se pograj w każdą część GTA i się palnij w łeb za to porównanie xDDD
GTA II do GTA III przeskok z 2D do 3D
GTA III do GTA IV przeskok z grafiką i fizyką
GTA IV i GTA
via Android
  • 1
@WielkiPowrut88 nasze pokolenie bedzie pierwszym pokoleniem grajacych babć i dziadków. I rockstar doskonale zdaje sobie z tego sprawe, sentyment do serii i wierni fani to jedyne co trzyma tą firmę przy życiu.
via Android
  • 2
@mk321 nie bedzie sie zachwycalo, wspolczesny nastolatek jest tak przebodzcowany że nie bedzie potrafil utrzymac uwagi na grze, ktorej przejscie wymaga kilkadziesiat godzin. Mlodzi obecnie preferuja "krotkie formy literackie", im obejrzeniu dwugodzinnego filmu sprawia ból. Widzę to po moich dzieciach.
@daeun: Patrzcie jaki jestem ważny, cały Rockstar trzyma się dzięki takim co ja.

Na tej samej stronie wykopu:
Komentarz gdzie czytamy jak to tłumy dzieciaków i 11 latków psuje grę bo płaci za GTA Online.

Komentarz jak to najtrwalsi gracze są jedynym zasobem firmy i tylko oni trzymają ją przy życiu.

I pewnie połowa ludzi zgodzi się z obydwoma bez mrugnięcia okiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@daeun: w sumie taka prawda, zeby mnie zainteresowac to prostytutki nie dosc ze musialy by sie rozbierac z ubran to jeszcze ze skory

w sumie to konsole ledwo doganiaja pecety a juz gracze by chcieli 120fps jak ludzie wiec nie dziwi wcale ze to bedzie 5 z wieksza iloscia klatek no bo chyba nie 4k

a i tak wszysko skalowane przez ai z nizszych rozdzielczosci
@daeun: płacz dorosłego chłopa że nie produkują placów zabaw na jego wymiary i pomysły na zabawę xd. Na temat piaskownicy też będziesz się rozpisywać że ciągle to samo robią i tylko 5 latki mają z tego frajdę a chłop nie może się w takiej dobrze bawić bo tak źle i tak niedobrze mu jest? xd
@Desxon a może w kontekście gta v powiesz o gorszym modelu strzelania, dźwięku, fizyce, modelu jazdy, fabule. Przecież obiektywnie gta v jest gorsza niż gta iv