Wpis z mikrobloga

@crazykokos: prawka nie musisz mieć przy sobie. Mogą się przywalić do braku dowodu. Ale to byś na #!$%@? musiała trafić, bo Twoje zdjęcie maja w systemie więc mogą Cie zidentyfikować.
@niegwynebleid no to zobacz komentarz wyżej i o co chodzi. bo tez mi to wyskakiwało. ale jak jeździłam bez dowodu przez dwa lata i miałam nieważny to nie dostałam żadnego mandatu, bo pokazywałam paszport. a paszport mam wazny tylko zgubiony, wiec w bazie powinni mieć. pesel znam na pamiec. i tak muszę jechać, ale nie wiem czego się spodziewac
@Anihilacja_entropii no właśnie nie wiem jak to funkcjonuje. bo łapali mnie gdy mialm przez dłuższy czas nieważny dowod i mandatu nie było, bo miałam paszport. a paszport mogłam teoretycznie nie zgubić tylko zostawić w domu. i jaki mandat gdy zapomniałam paszportu a nie, że mam nieważne wszystkie dokumenty
no właśnie nie wiem jak to funkcjonuje. bo łapali mnie gdy mialm przez dłuższy czas nieważny dowod i mandatu nie było, bo miałam paszport.


@crazykokos: normalnie bym powiedział, że przejmujesz się problemem który nie istnieje, ale coś Cię często łapią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypuszczam, że policjanci mają to gdzieś, pomijając zły humor i jak sprawdzą.
Bardziej organ który wydaje może Cię "zgłosić" do sądu i pyk
@Anihilacja_entropii nie łapią mnie często. w ciągu dwóch lat dwa razy, i skończyło się bez żadnego mandatu. tak ze mandat dostałam raz w życiu w 2010.
zbieram się do drogi, i tak muszę jechać ale chciałam wiedzieć co może grozic gdyby złapali.
spoko, może uda się.
jak miałam ten paszport to luz, nie chciało mi się robić zdjęcia, chodzić do urzędu jeśli chodzi o dowod. ale gdy zgubialam rowniez paszport to teraz
@assninja to trzeba podać dane z dowodu. a jak pisałam- dowod mam zastrzeżony i nieaktywny od dwóch lat, bo zgubiłam. potem używałam tylko paszportu, ale zgubiłam go teraz. nie mam dowodu, wiec nie podam w mobywatelu danych z dowodu a jak udałoby się dodać dowod po samym numerze pesel to chyba i tak by widniał jako zastrzeżony, zablokowany, nieaktywny