Wpis z mikrobloga

co prawda PiS wywłaszczał pod budowę CPK ale za to #!$%@? polska gospodarkę


@Notes: typowe zagranie:
PiS cos robi zle, obroncy pisu: ale oni tez to zrobili 3 lata temu
PO cos robi zle, obroncy PO: ale oni tez wywlaszczali

ale was rozgrywaja, dla mnie nie do pomyslenia, ze PoPis robi ponad 60% glosow w kraju. Obie partie rzadzily, rzady obu sa ocenianie negatywnie co na to Polacy? Teraz sie uda!
  • Odpowiedz
@93michu93 no nie wiem. Ja tam widzę różnicę w tym jak poprzednio rządziło PO i jak kraj się rozwijał a następnie przyszła długa era rzadow PiS i wszystko co dobre poleciało na łeb na szyję.
A PiS wygrana zawdzięczał tylko zaściankowości i rasizmowi Polaków. A no i nie zapomnijmy o sprzedawczykach którzy oddali głos za parę różnych „plusów”

Skoro wszyscy jesteście tu tacy mądrzy to czemu nie założycie partii i nie zmienicie
  • Odpowiedz
  • 0
@Notes owszem i dlatego zostali pogonieni. Chyba porównywanie się do pisu że oni też tak robili to trochę słaba zagrywka, wszak miała być zmiana prowadzenia polityki a nie tylko zmiana mord na stołkach.
  • Odpowiedz
no nie wiem. Ja tam widzę różnicę w tym jak poprzednio rządziło PO i jak kraj się rozwijał a następnie przyszła długa era rzadow PiS i wszystko co dobre poleciało na łeb na szyję.


@Notes: ktore wskazniki sprawdzasz? Czym mozesz poprzec te slowa?

Dodatkowo nie wiem czy wiesz ale jak startujesz z poziomu zero to zawsze sie szybciej mozesz rozwijac niz dobra gospodarka. Mao w Chinach jak zaczynal tez mial dobre
  • Odpowiedz
a kogo wywłaszczyli pod wiatraki? Co jest? Wasza retoryka się wam nie spodobała? Moralność Kalego


@Notes: o czym ty piszesz człowieku? Napisałeś, że wywlasaczyli ludzi pod cpk, więc zapytałem o kogo chodzi a ty mi piszesz o swojej moralności kalego i wiatrakach.
Umiesz czytac że zrozumieniem?
Jeszcze raz zapytam, kogo pis wywlaszczyl pod budowę cpk, bo napisałeś, że tak było.
  • Odpowiedz