Wpis z mikrobloga

Wszystkie studia potrafią zrobić jednocześnie gre na konsole i PC a Rockstar nie tylko musi osobno kod klepać? Co oni #!$%@? z tym mają? Ja tam nie mam presji żeby grać na premierę bo i tak będzie wszystko zabugowane ale dziwna ta ich polityka. Nóż cóż konsolowy plebs znów będzie miał swój roczny excluziw. Tak jak przy premierze RDR2 będą się chełpić że mogą pograć w 30 klatkach (lol) a my Pecetowcy jedynie obejrzeć na YouTube ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gta6 #gta #rockstar #gry #pcmasterrace #komputery #konsole #ps5 #xboxseriesx
Larsberg - Wszystkie studia potrafią zrobić jednocześnie gre na konsole i PC a Rockst...

źródło: temp_file14073737946756855

Pobierz
  • 11
@Larsberg nie exclusive kolego tylko wersja próbna co najwyżej to jest raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dwa nie jest jeszcze powiedziane że wyjdzie w oddzielnych datach, myślę że skoro ma wyjść na obecną serię konsol to i wyjdzie razem z PC, ale gra po trailerze zapowiada się świetnie, dziwię i nie dziwię się w sumie że wykopkom przeszkadzają murzyni ale akurat znaleźli się oni w odpowiednim miejscu
@Larsberg: #!$%@? kto w obecnych czasach nadal ma #!$%@? o konsole kiedy takie głupie PS5 kosztuje 1990 zł nowe xD

A za te 2 lata kupisz za 800 zł używkę, czyli pewnie dwukrotność ceny GTA VI xD

800 zł to teraz obudowy do PC kosztują czy 32GB DDR5, więc jak Cie stać na PC który uciągnie GTA VI, to koszt konsoli to są grosze.
@To_The_Moon Ja już taki komp mam. Procka 8 rdzeni z zegarem 5.3Ghz i RAM 32GB 6000Mhz. Jedyne co będę musiał wymienić to kartę bo RTX 3070 pewnie będzie miał problemy z utrzymaniem 60fps na jakiś sensownych ustawieniach.

Nie widzę sensu kupowania konsoli tylko pod tą grę jeżeli nie będzie trybu 60fps.