Wpis z mikrobloga

@aleroc: need for speed 1 na moim pentium 100 miało lepszą grafikę. A serio. Nie jest źle ale nie jest też rewelacyjnie zresztą na miłość boską, przez 2 lata to ta grafika może się uber zmienić
@otualw ty masz chyba jakieś nierealne wymagania a prawda jest taka że Rockstarowi nawet nikt im nie depcze po piętach i tylko oni sami mogą sobie zawiesić wyżej poprzeczkę

take two ma sporo złej prasy ale dzięki bogu ktoś na górze nie jest skonczonym idiota i rozumie ze gry o takiej skali potrzebują ogromnych budżetów i sporo czasu
@aleroc: chyba tylko debile tak gadają, że grafika słaba. Grafa w tej grze rozwali nam wszystkim dupska. Trailer już wygląda fenomenalnie a do premiery jeszcze ponad rok! Zobaczcie sobie jak GTA 5 trailer wyglądał ;))))))
@aleroc cyberpunk miał lepsze światło i o wiele wieksza głębie w 2020 niz to będzie miało w 2025 roku. I wyglądało lepiej niż to. Modele postaci są tragiczne, mają ryje są jak z wosku.
@rosikk1: taaa xd
cp2077 momentami na prawde dobrze wyglada moze nawet najlepiej na rynku ale nadal tylko dobrze wygladajaca makieta miasta bez dobrego silnika fizyki i durnie zachowującymi sie npctami
a mase drobnych gliczy graficznych jak w cp2077 widziales kiedys w jakiejs grze rockstara bo ja nie
a grajac w cp2077 na kazdym rogu zaskakiwal mnie jakis pop in bo ich silnik nie radzi sobie z ladowaniem assetow
aleroc - @rosikk1: taaa xd
cp2077 momentami na prawde dobrze wyglada moze nawet najle...

źródło: n6bdh4h3qblb1

Pobierz
@aleroc Jak GTA V wyszło na PS3 (na koniec) w wersji nieco graficznie zoptymalizowanej względem PS4, nie mówiąc już o PS5, np. nie było szczegółowych tekstur wnętrz pojazdów i widoku FPS, tylu NPC, refleksów wody, ograniczona roślinność itd. więc nie wiem czemu miałoby nie być takiej wersji pod PS4 po czasie jak miało to miejsce z poprzednim GTA bo jednak konsol tej generacji jest nadal w użyciu sporo.
@Antoni_Kosiba ta? a widziałeś może trailery poprzednich części? Rockstar zawsze robi je na silniku gry, kto wie może to jest nawet renderowane w czasie rzeczywistym bo nigdy jeszcze nie zdarzyło żeby trailery odstawaly, RDR2 chyba według DF wyglądało nawet nieznacznie lepiej
@aleroc: dobre teraz już bez trollingu (mimo że gra v wyszło na ps3). Gdyby gra ukazała się niecałe 2 lata temu to dostosowaliby ją do ps4. Obecnie nie mają takiego powodu więc ograniczeniem dla nich jak zwykle będą obecne generacje konsol. Czy graficznie gra wygląda dobrze? Nie robi szału jak już leciwe red dead2 tym bardziej że po 10-ciu latach przerwy w serii jednak spodziewać by się można większego skoku w
@otualw nie wiem czy zauważyłeś ale przez ostatnie 10 lat rozwój grafiki w grach przyhamował, z różnych powodów ,w każdym razie jak 3D raczkowalo to po roku gra ładnie wyglądającą na premiere potrafiła już odstawać
samochodów/samolotów też już nikt nie projektuje coraz szybszych bo robi się to coraz trudniejsze